REKLAMAFBK 2020 - baner główny - 24.09.-19.11.2020

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Drogerie

 

8 grudnia 2019, 15:32wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Kadr z filmu poświęconego akcji

Kadr z filmu poświęconego akcji "Prawdziwe życzenia", który możecie obejrzeć na profilu fb Pigmentu. W przygotowywaniu świątecznych kartek uczestniczyli także właściciele drogerii Pigment (fot. facebook.com/drogeriepigment/video)

Krakowskie drogerie Pigment prowadzą w akcję „Prawdziwe życzenia”,  z której dochód będzie przeznaczony na Towarzystwo Wspierania Domu Helclów. W drogeriach można kupić kartki świąteczne wykonane przez podopiecznych stowarzyszenia i w ten sposób ich wspomóc.

REKLAMABELL - belka w artykułach Perły - 25.09.-01.10.2020

„Co roku podczas Świąt nadchodzi TA stresująca chwila – składanie życzeń. W epoce fast foodów i fast fashion, również życzenia stają się fast. Kopiuj-wklej i gotowe – „pamiętaliśmy” o setkach osób, z którymi na co dzień nie mamy prawie lub w ogóle kontaktu. Tylko… kto z nas chciałby dostać takie hurtowe, powtarzalne życzenia? Komu sprawią one prawdziwą radość?” – czytamy na profilu drogerii Pigment na fb. Krakowskie drogerie jeszcze do 15 grudnia prowadzą we współpracy z Towarzystwem Wspierania Domu Helclów  akcję „Prawdziwe życzenia”.

W  sklepach stacjonarnych Pigment w Krakowie przy ul. Jerzmanowskiego 14/45, przy ul. Długiej 76 i przy ul. Karmelickiej 47 można nabyć kartkę świąteczną, przygotowaną osobiście przez podopiecznych Stowarzyszenia. Całkowity dochód z akcji zostanie przekazany na jego rzecz.

„Pocztówki wykonane są ręcznie, z dbałością o każdy detal. Taką kartkę, wraz z osobistymi życzeniami możecie dołączyć do prezentu lub wysłać tradycyjną pocztą, do kogoś, na kim naprawdę Wam zależy” – piszą organizatorzy akcji. Więcej informacji o niej znajduje się na stronie drogerii Pigment

Datki można przekazać także bezpośrednio na konto: STOWARZYSZENIE „TOWARZYSTWO WSPIERANIA DOMU HELCLÓW”, 31-148 Kraków ul. Helclów 2/E/18, Raiffeisen Polbank 26 1750 0012 0000 0000 3880 1187

Dom Pomocy Społecznej im. Ludwika i Anny Helclów w Krakowie istnieje od 1890 roku. Powstał w wyniku fundacji zasłużonych dla Krakowa małżonków Anny z Treutleów i Ludwika Helclów. Ludwik Helcel był pierwszym wiceprezydentem miasta Krakowa, działał w samorządzie miejskim – był także członkiem i podstarszym Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej. Anna Helcel w znacznym stopniu sfinansowała budowę szpitala dla dzieci im. św. Ludwika. Oboje małżonkowie ufundowali kaplicę cmentarną na Rakowicach. Największą jednak część majątku przeznaczyli na ufundowanie zakładu dla nieuleczalnie chorych i rekonwalescentów. Zapis w testamencie Anny Helcel z 1878 r. kreował powstanie Domu Ubogich fundacji Helclów.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony