WYDARZENIA I PREMIERY

 

24 marca 2023, 13:03wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Drop The Look od YSL Beauty łączy unikalne doświadczenie konsumenckie z najnowszą technologią

Drop The Look od YSL Beauty łączy unikalne doświadczenie konsumenckie z najnowszą technologią (fot. materiały prasowe )

Drop The Look by YSL to wydarzenie, które zaczęło się w salonie Douglasa w Westfield Arkadia. Jednak na tym się nie skończy, ponieważ pop-up marki ruszy już niebawem w tour po Polsce, dając możliwość umówienia się na usługę makijażu oraz wypróbowania unikalnych doświadczeń konsumenckich klientom perfumerii także poza stolicą.

REKLAMABeauty and the Future baner w artykule WK

Premiera Drop The Look by YSL odbyła się 21 marca w salonie Douglasa w Westfield Arkadia. Przedstawiciele marki YSL dokonali uroczystego otwarcia przestrzeni pop-up, na której prezentowane były nowości produktowe oraz nowe style makijaży proponowane na ten sezon. Specjalna aplikacja YSL Makeup Stylist zasilana sztuczną inteligencją podpowiadała też, jak taki makijaż zastosować na własnej twarzy i po jakie produkty sięgnąć.

Wśród propozycji znalazł się m.in. Nude pełen blasku, z naturalna świetlistą cer, będący podstawą dla pięknych ust i oczu. Inne zaproponowane style to graficzny i wyrafinowany z oczami podkreślonymi linerem i mocno zaznaczonymi ustami, spektakularny kolor z mocnym akcentem na oko. Ostatni to subtelne smokey, które – jak zdradził portalowi wiadomoscikosmetyczne.pl Damian Duda, national make up artist marki Yves Saint Laurent – w tej nowej wersji wróciło za sprawa serialu „Wednesday”.

–  Drop The Look od YSL Beauty łączy unikalne doświadczenie konsumenckie z najnowszą technologią. Dzięki aplikacji YSL Stylist, która wykorzystuje sztuczną inteligencję AI do wyboru spersonalizowanego looku makijażowego oferujemy konsumentowi najnowsze trendy makijażowe dopasowane do jego potrzeb. Jesteśmy pierwszą marką beauty na naszym rynku, która oferuje tak wiele innowacyjnych rozwiązań w tym projekcie. Cieszy nas to tym bardziej, że projekt został zainicjowany przez polski zespół i rozwijany w bardzo ścisłej współpracy z międzynarodowym zespołem YSL Beauty – podkreślił Krzysztof Bożek, brand business director YSL Beauty.

Wewnątrz podium YSL, a także w jego sąsiedztwie znalazły się też stanowiska makijażowe, na których wykonywane są trzy rodzaje usług: 10 minutowa gorące rendez-vous z ikonami piękna YSL, 30' makijaż podkreślający największe atuty urody oraz 45' lekcja makijażu wzbogacona praktycznymi wskazówkami pozwalającymi odtworzyć wybrany look w domu.

W przestrzeni podium, dzięki YSL Printing Lab można też personalizować wybrane produkty marki.

Podczas inauguracji stoiska YSL w warszawskim Douglasie odbył się także pokaz makijażu, podczas którego z nowymi produktami oraz trickami makijażowymi z ich wykorzystaniem uczestników spotkania zapoznał Damian Duda, makijażyta marki Yves Saint Laurent.

 Po opuszczeniu przestrzeni w perfumerii Douglas w Westfield Arkadia, podium makijażowe YSL rozpocznie road tour po Polsce. Odwiedzi największe salony Douglasa, tym samym dając możliwość umówienia się na usługę makijażu oraz wypróbowania unikalnych doświadczeń konsumenckich dla klientów z całej Polski.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony