REKLAMANajlepszy produkt 2022 baner główny
Dzięki darowiźnie od drogerii Natura z aukcji kolekcji ukraińskiej projektantki Olgi Solovey, ukraińskie dzieci z Domu Dziecka nr 1 w Łodzi pojada na wakacyjny turnus rehabilitacyjny

Dzięki darowiźnie od drogerii Natura z aukcji kolekcji ukraińskiej projektantki Olgi Solovey, ukraińskie dzieci z Domu Dziecka nr 1 w Łodzi pojada na wakacyjny turnus rehabilitacyjny (fot. materiały prasowe)

Ponad 10 tys. zł trafiło do dzieci z Ukrainy będących pod opieką Domu Dziecka nr 1 z Łodzi. To pieniądze z charytatywnej aukcji zorganizowanej przez drogerie Natura podczas finału konkursu Miss Polonia 2022, a także z wpłat darczyńców do skarbonki Natury na portalu Siepomaga.pl.

REKLAMANajlepszy produkt 2022 baner w tekście

W czwartek, 7 lipca, przedstawiciele drogerii Natura gościli w Domu Dziecka nr 1 w Łodzi. To właśnie do będących pod opieką tej placówki dzieci z Ukrainy trafi darowizna w kwocie 10 800 zł. Środki te pochodzą z charytatywnej aukcji kolekcji ukraińskiej projektantki Olgi Solovey, zorganizowanej przez drogerie Natura podczas finału konkursu Miss Polonia 2022, a także z wpłat darczyńców do skarbonki Natury na portalu Siepomaga.pl.

Dzięki tym środkom dwadzieścioro podopiecznych domu dziecka ze szczególnymi potrzebami zdrowotnymi pojedzie na wakacyjny turnus rehabilitacyjny. To kolejna cegiełka pomocy dla potrzebujących z Ukrainy przekazana przez drogerie Natura.

W spotkaniu z podopiecznymi Domu Dziecka uczestniczyły Krystyna Sokołowska – tegoroczna Miss Polonia, Julia Baryga – zdobywczyni tytułu II Wicemiss Polonia 2022, a także Olga Solovey – artystka i projektantka mody z Ukrainy, która dla finalistek tegorocznego konkursu Miss Polonia przygotowała dziesięć ręcznie malowanych ubrań przekazanych następnie na licytację. Dla Olgi spotkanie z dziećmi z jej rodzinnego kraju i możliwość rozmowy z nimi w ojczystym języku miały szczególne znaczenie. Dodatkowo, specjalnie dla podopiecznych Domu Dziecka nr 1 w Łodzi, Olga planuje zorganizować warsztaty plastyczne.

Każde dziecko otrzymało na pamiątkę zdjęcie z autografem Miss Polonia i projektantki. Również dzieci z Ukrainy przygotowały dla gości pamiątkowe obrazki.

Słowa wdzięczności i podziękowania za ofiarowaną pomoc wyraził dyrektor Centrum Administracyjnego Pieczy Zastępczej w Łodzi, Piotr Rydzewski.

– Dzieciaki mają poczucie wyjątkowości. Wasze wsparcie jest na wagę dziecięcego uśmiechu - powiedziała do obecnych na spotkaniu Gabriela Halaczkiewicz z Fundacji DOBROdzieje się, która będzie współorganizowała letni wypoczynek dzieci – powiedział dyrektor Centrum Administracyjnego Pieczy Zastępczej w Łodzi, Piotr Rydzewski.

– W związku z tym, że drogerie Natura były partnerem głównym finału konkursu Miss Polonia, mogłyśmy wziąć udział w tej pięknej inicjatywie i mam nadzieję, że dzięki temu zachęcimy szersze grono do pomocy innym – powiedziała Krystyna Sokołowska podczas spotkania. – Prezentowałyśmy tę piękną kolekcję podczas zgrupowania w Łodzi, a także w trakcie pokazu na gali finałowej. Podeszłyśmy do tego bardzo entuzjastycznie. Ubrania były bardzo piękne i z ogromną przyjemnością je prezentowałyśmy – dodała mówiąc o kolekcji Olgi Solovey.

– Angażujemy się w pomoc łódzkim domom dziecka już od dłuższego czasu. W tę pomoc włączają się także drogerie Natura, za co bardzo dziękujemy – podkreśliła Martyna Dudek z Agencji Impresaryjnej Igo-Art., która jest organizatorem konkursu Miss Polonia

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony