PRODUCENCI I MARKI

Eksport

 

18 czerwca 2020, 17:20wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Polska branża kosmetyczna musi mocno i wyraźnie zaistnieć na imprezach targowych, które obecnie odbywają się w nowych formułach

Polska branża kosmetyczna musi mocno i wyraźnie zaistnieć na imprezach targowych, które obecnie odbywają się w nowych formułach (fot. adobe stock)

Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego na jutrzejszym spotkaniu z minister Olgą Semeniuk i innymi przedstawicielami Ministerstwa Rozwoju będzie omawiał eksportowe problemy branży kosmetycznej.

REKLAMA

Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego będzie się starał przekonać stronę rządową do jak najpełniejszego wsparcia polskiego przemysłu kosmetycznego w zwiększeniu eksportu. Dyskutowany będzie m.in. nowy sposób realizacji programu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” i inne pomysły związane z impulsem gospodarczym po COVID-19 – dowiedział się portal widaomoscikosmetyczne.pl.

Polska branża kosmetyczna musi mocno i wyraźnie zaistnieć na wszystkich możliwych wydarzeniach eksportowych odbywających się w nowych formułach, ale nie uda się to bez wsparcia Ministerstwa Rozwoju. Widzimy, że nasza europejska i światowa konkurencja nie czeka na rozwój wydarzeń, tylko szybko podejmuje nowe wyzwania. My również nie możemy stać w miejscu. Problemem dziś jest także sposób rozliczania przyznanego firmom kosmetycznym finansowania wydarzeń przez PARP, o czym także będziemy rozmawiać z ministerstwem – zdradziła dr Justyna Żerańska, manager ds. projektów legislacyjnych w Polskim Związku Przemysłu Kosmetycznego.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony