REKLAMAHeinz Glas_banner glowny_czerwiec-sierpień 2020
Firma Eurus aktywnie uczestniczy w wydarzeniach biznesowych. Tu ekspozycja w części wystawienniczej podczas Kongresu Rynku FMCG 2019

Firma Eurus aktywnie uczestniczy w wydarzeniach biznesowych. Tu ekspozycja w części wystawienniczej podczas Kongresu Rynku FMCG 2019 (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Estońska firma kosmetyczna Eurobio Lab OÜ podpisała porozumienie, na mocy którego Eurus został wyłącznym dystrybutorem marek Natura Siberica, Receptury Babuszki Agafii, Organic Shop, Planeta Organica, Oma Gertrude, Dr Konopka’s i Organic People na terenie Polski.

REKLAMA

Eurus, po kilkuletniej współpracy z estońską firmą kosmetyczną Eurobio Lab OÜ, w pierwszym kwartale 2020 roku został wyłącznym importerem naturalnych marek kosmetycznych, takich jak: Natura Siberica, Receptury Babuszki Agafii, Organic Shop, Planeta Organica, Oma Gertrude, Dr Konopka’s i Organic People.

Porozumienie podpisane między firmami jest ważne do 31 marca 2021 roku i może zostać przedłużone za zgodą stron.

Polski dystrybutor zapewnia, że dzięki kontraktowi uporządkuje politykę cenową i dystrybucyjną związaną z estońskimi markami, a ich komunikacja zostanie dostosowana do potrzeb polskich konsumentów. Dodatkowo produkty będą miały szansę na szeroką dystrybucję, również w miejscach, w których do tej pory nie były dostępne.

Eurus to firma ze 100-proc. polskim kapitałem. Od 2008 roku jest importerem i dystrybutorem w branży kosmetycznej o ogólnopolskim zasięgu. Specjalizuje się we wprowadzaniu na polski rynek marek kosmetycznych, będących często liderami kategorii na rodzimych rynkach. W ramach kontraktów zajmuje się dystrybucją, logistyką oraz opracowuje i wdraża działania marketingowe dla swoich partnerów.

Kosmetyki importowane przez Eurus dostępne są w sieciach detalicznych na terenie całej Polski, na rynku tradycyjnym i w kanale e-commerce. Marki w portfolio dystrybutora to m.in.: Natura Siberica, Receptury Babuszki Agafii, Planeta Organica, Organic Shop, Mediheal, Pilaten, Petitfee i HaruHaru.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony