REKLAMAPerły WK 2020 - Baner Główny (05-29.02.2020)
Beata Fołtyn, product manager marki Mediheal w firmie Eurus, podczas Forum Branż Kosmetycznej 2019

Beata Fołtyn, product manager marki Mediheal w firmie Eurus, podczas Forum Branż Kosmetycznej 2019 (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Zainteresowanie Polek koreańską pielęgnacją nie słabnie. Polskie konsumentki pokochały ten trend, a koreańskie kosmetyki na stale zagościły w polskich domach. – Zawdzięczają to swojej niezwykłej skuteczności. Cenione są m.in. za to, że zamiast leczyć, zapobiegają powstawaniu problemów skórnych – uważa Beata Fołtyn, product manager marki Mediheal, Eurus.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA - Belka w artykuałch (13-28.02.2020)

Wieloetapowe rytuały na stałe weszły w codzienną rutynę pielęgnacyjna Polek. – Istotną rolę odgrywają w nich maski w płachcie. Ich sprzedaż z roku na rok rośnie, choć  na początku rzeczywiście wydawało się, że będą one chwilową modą. Prowadzona przez nas dystrybucja masek pod marka Mediheal wciąż się rozszerza – zdradza Beata Fołtyn, product manager marki Mediheal w firmie Eurus. Według niej o mocy trendu może świadczyć również fakt, że sieci handlowe coraz bardziej interesują się produkcją masek w płachcie pod markami własnymi.

Aktualnie marka Mediheal jest dostępna m.in. w sieci Douglas, Hebe, Super-Pharm, Natura i u wielu innych przedstawicieli kanału nowoczesnego. – W planach mamy dalsze poszerzanie dystrybucji. Mogę tez zdradzić, że już niedługo zaskoczymy naszych parterów biznesowych nowymi subkategoriami w kategorii masek w płachcie. Mamy nadzieję, że dzięki temu Mediheal stanie się liderem masek w płachcie na rynku polskim, tak jak to jest na rynku koreańskim – podsumowała przedstawicielka Eurusa.

Magdalena Waszkiewicz, trade marketing manager i Barbara Tymińska, product manager Eurus na stoisku firmy podczas Forum Branży Kosmetycznej 2019 

Forum Branży Kosmetycznej to konferencja B2B poświęcona biznesowi kosmetycznemu, informująca o najważniejszych trendach na tym rynku, łącząca przemysł z handlem. Organizatorem Forum Branży Kosmetycznej jest Wydawnictwo Gospodarcze, wydawca magazynów B2B "Wiadomości Kosmetyczne" i "Wiadomości Handlowe" oraz portali wiadomoscikosmetyczne.pl i wiadomoscihandlowe.pl. 7. Edycja Forum odbyła się 3 października br. w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony