PRODUCENCI I MARKI

Biznes

MARKI

 

3 grudnia 2020, 10:29wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Eveline Cosmetics jest polską firmą kosmetyczną. Według danych instytutu badawczego Nielsen od października 2019 do września 2020 ma najlepsze wyniki sprzedaży w kategorii kosmetyków kolorowych

Eveline Cosmetics jest polską firmą kosmetyczną. Według danych instytutu badawczego Nielsen od października 2019 do września 2020 ma najlepsze wyniki sprzedaży w kategorii kosmetyków kolorowych (fot.materiały prasowe)

Firma Eveline Cosmetics poinformowała, że jest marką makijażową numer 1 w Polsce. Według danych Nielsena, osiągnęła największą sprzedaż ilościową i wartościową w okresie październik 2019 – wrzesień 2020 w kategorii kosmetyków kolorowych.

„Na podstawie danych uzyskanych z Nielsena marka Eveline Cosmetics zanotowała najwyższą sprzedaż w kategorii Total Kolor Cosmetics na rynku polskim w okresie ostatniego roku (X.2019 – IX.2020). To oznacza, że jest to marka makijażowa nr 1 w Polsce” – poinformowała firma w komunikacie prasowym.

Firma podaje źródło danych: Eveline za Nielsen, Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska z Dyskontami (Drug), Sprzedaż ilościowa w sztukach oraz sprzedaż wartościowa w okresie X 2019 – IX 2020 w kategorii: Total Color Cosmetics.

Eveline Cosmetics to polska firma i marka kosmetyczna. Przedstawia się jako największy polski producent i eksporter kosmetyków pielęgnacyjnych i makijażowych. Od ponad 30 lat dostarcza swoje produkty na rynek krajowy i zagraniczny. Obecnie produkty firmy docierają rocznie do ponad 70 krajów na całym świecie.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony