REKLAMARetail Trends 2023 baner główny

MARKI

WYDARZENIA I PREMIERY

 

5 października 2021, 08:52wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Ewa Wachowicz będzie promować m.in. nową linię dla kobiet 50+

Ewa Wachowicz będzie promować m.in. nową linię dla kobiet 50+ (fot. Oceanic LinkedIn)

Ewa Wachowicz została Ambasadorką marki AA Oceanic. Producentka, dziennikarka, prezenterka telewizyjna, była Miss Polonia, będzie twarzą kultowej linii anti-aging AA Technologia Wieku 5Repair, w tym nowej linii adresowanej do kobiet 50+.

REKLAMABeauty and the Future baner w artykule WK

Ewa Wachowicz wystąpi w prasowej, telewizyjnej i digitalowej kampanii reklamowej linii AA Technologia Wieku 5Repair, z którą firma Oceanic startuje w październiku.

Ewa Wachowicz tak mówi o nowych wyzwaniach: Cieszę się na współpracę z marką AA i dziękuję firmie Oceanic za zaufanie. Kremy do pielęgnacji twarzy AA towarzyszą mi od lat. Chciałabym przekazać wszystkim Polkom, że upływający czas jest naszą siłą, szczerze w to wierzę. Rozwijajmy swoje pasje, doceniajmy smak życia w każdej postaci. A w pielęgnacji zaufajmy najlepszym i sprawdzonym rozwiązaniom. Marka AA dba o urodę Polek już prawie 40 lat, stawiając na skuteczność i bezpieczeństwo w pielęgnacji". Czy może być lepsza rekomendacja? Przed nami wiele wspólnych działań, jesteśmy bardzo podekscytowani.

Ewa Wachowicz jest producentką (własna firma Promiss, która produkuje m.in. program Podróże kulinarne Roberta Makłowicza), dziennikarką, prezenterką telewizyjną, autorką książek kulinarnych. Prowadzi autorski program kulinarny „Ewa gotuje” i wydała cykl książek pod tym samym tytułem.  Ma własną restaurację Zalipianki. W 1992 r. zwyciężyła w wyborach Miss Polonia. W latach 1993-1995 zajmowała stanowisko sekretarza prasowego premiera Waldemara Pawlaka.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony