REKLAMAWebinar EKO_obejrzyj nagrane_baner glowny

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Apteki

 

2 grudnia 2021, 14:56wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
W aptekach, tak jak i w innych ogólnodostępnych przestrzeniach zamkniętych, funkcjonuje obowiązek zakrywania ust i nosa. Farmaceuci chcą, by był on przestrzegany

W aptekach, tak jak i w innych ogólnodostępnych przestrzeniach zamkniętych, funkcjonuje obowiązek zakrywania ust i nosa. Farmaceuci chcą, by był on przestrzegany (fot. shutterstock)

W związku ze wzrostem incydentów i nieakceptowalnego zachowania ze strony pacjentów niestosujących się do nakazu noszenia maseczek, Związek Zawodowy Pracowników Farmacji rozpoczyna kampanię zero tolerancji. Do aptek, które chcą wziąć udział w akacji będzie rozsyłała plakaty.

REKLAMAWebinar EKO_obejrzyj nagranie_baner w artykule

Głos w sprawie coraz częstszych incydentów związanych z nieprzestrzeganiem obostrzeń oraz agresywnym zachowaniem w aptekach zabrał Związek Zawodowy Pracowników Farmacji.

– Z powodu wzrostu zgłaszanych nam incydentów i nieakceptowalnego zachowania ze strony pacjentów niestosujących się do nakazu noszenia maseczek, ZZPF rozpoczyna kampanię zero tolerancji. Plakaty będą rozesłane do aptek, które chcą wziąć udział w kampanii – poinformowała organizacja na Twitterze.

Jeden z incydentów z udziałem pacjenta bez maseczki opisała niedawno media. Na warszawskiej Woli mężczyzna poproszony o jej założenie zdemolował wyposażenie na sali sprzedaży. Okazuje się, że agresywnych zachowań w związku z niestosowaniem się do obowiązku zakrywania ust i nosa jest coraz więcej.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony