REKLAMAWH Market_banner glowny_maj-czerwiec 2020

PRODUCENCI I MARKI

Inwestycje

PRZEJĘCIA

 

10 czerwca 2019, 13:57Marka Body Boom zrewolucjonizowała rynek peelingów wprowadzając najpierw do internetu, a później do sklepów naturalny peeling kawowy, a za nim szereg wariantów tego produktu

Marka Body Boom zrewolucjonizowała rynek peelingów wprowadzając najpierw do internetu, a później do sklepów naturalny peeling kawowy, a za nim szereg wariantów tego produktu (fot. Wiadomości Kosmetyczne)

Firma Bielenda Kosmetyki Naturalne przejęła 1 czerwca br. markę Body Boom od spółki Xrocket. Spółka Xrocket kończy działalność operacyjną.

REKLAMA

Firma Bielenda Kosmetyki Naturalne – jeden z największych polskich producentów kosmetyków – przejęła od spółki Xrocket markę Body Boom znaną z naturalnych peelingów do ciała, a przede wszystkim peelingu kawowego, od którego zaczęła się rynkowa kariera marki. Spółka Xrocket kończy działalność operacyjną.

Firmy Bielenda i Xrocket poinformowały partnerów handlowych zajmujących się dystrybucją i sprzedażą produktów Body Boom, że dołożą wszelkich starań, aby przejęcie marki w najbliższych tygodniach nastąpiło w sposób zorganizowany, zapewniając największą wygodę i ciągłość relacji.

W piśmie z 7 czerwca br. dystrybutorzy zostali także zawiadomieni, że wszystkie bieżące zamówienia przyjęte przed 1 czerwca przez spółkę Xrocket zostaną zrealizowane w najbliższym czasie przez firmę Bielenda. Następnie kontrakt handlowy zawarty z Xrocket dotyczący produktów Body Boom zostanie anulowany, a właściciel marki, firma Bielenda, podejmie negocjacje w sprawie ustalenia nowych warunków handlowych.

W tym samym liście zarząd spółki Xrocket dziękuje dystrybutorom za dotychczasową współpracę, mając nadzieję, że marka Body Boom wejdzie w najbliższym czasie w kolejny etap rozwoju. „Jesteśmy przekonani, że dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku, firma Bielenda z sukcesem będzie kontynuować rozwój marki Body Boom oraz oferowanych pod nią produktów” – napisali Jakub Marzec i Ariel Adamski, twórcy marki Body Boom.

Bielenda Kosmetyki Naturalne to polska firma rodzinna założona w 1990 r. przez Barbrę Bielendę, a zarządzana obecnie przez synów   –  Marka Bielendę, prezesa zarządu i Jacka Bielendę – członka zarządu.  
W ofercie firmy znajduje się dziś ponad 400 produktów skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i odbiorców profesjonalnych gabinetów kosmetycznych, szkół, ośrodków odnowy biologicznej oraz Wellness & Spa. Pod patronatem marki powstaje także sieć centrów kosmetyczno-estetycznych Bielenda Professional.

Wszystkie kosmetyki od  pomysłu do finalnego produktu powstają w siedzibie i zakładach produkcyjnych firmy w Krakowie. Bielenda jest jednym z największych producentów na polskim rynku, z sukcesem rozwija też sprzedaż eksportową. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 12

 • 10
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony