REKLAMAWebinarium DZP_baner główny_maj-czerwiec 2022

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Martyna Wojciechowska, podróżniczka, dziennikarka, autorka programu Kobieta na krańcu świata i książek podróżniczych, założycielka Fundacji Unaweza

Martyna Wojciechowska, podróżniczka, dziennikarka, autorka programu Kobieta na krańcu świata i książek podróżniczych, założycielka Fundacji Unaweza (fot. Unaweza.org)

Firmy kosmetyczne zrzeszone w Polskim Związku Przemysłu Kosmetycznego wsparły Fundację Unaweza. To organizacja założona przez Martynę Wojciechowską z myślą o pomaganiu kobietom na całym świecie.

REKLAMAWebinarium DZP_belka w artykule_maj-czerwiec 2022

Bielenda, Floslek, Oceanic, Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris, Ziaja, Pierre Fabre, Dermedic to marki i firmy, które odpowiedziały na apel Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego i wsparły Fundację Unaweza Martyny Wojciechowskiej. W odpowiedzi na sierpniowy apel producenci przekazali Fundacji kosmetyki dla dzieci. Udało się zebrać aż dwa transporty darów – poinformował Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego na swoim profilu biznesowym w mediach społecznościowych. 

Jak pisze sama Martyna Wojciechowska: Od wielu lat, jeżdżąc z kamerą po świecie, spotykam niezwykłe Kobiety. I choć urodziłyśmy się w innych miejscach, mamy inny kolor skóry czy wyznanie więcej nas łączy niż różni. Każda z nas chce być szczęśliwa, kochać i być kochana, rozwijać się, zapewnić swoim dzieciom lepsze życie. Potrzebujemy czuć się bezpiecznie, żeby się uczyć i rozwijać. Los jednak nie dla wszystkich był łaskawy.

Fundację Unaweza powstała, by wyrównywać szanse kobiet z całego świata, rodzin oraz dzieci i młodzieży, nieść pomoc finansową i prawną, w zakresie edukacji, realizacji potrzeb mieszkaniowych, zdrowotnych i innych potrzeb bytowych.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony