REKLAMAFBK 2020 - baner główny - 24.09.-19.11.2020

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Perfumerie

 

22 lipca 2020, 17:34wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Rozwiązania takie jak wszechstronne wykorzystanie multimediów oraz stylowy design, którego motywem przewodnim jest złota ornamentyka, mają zapewnić klientom najwyższy poziom komfortu podczas zakupów

Rozwiązania takie jak wszechstronne wykorzystanie multimediów oraz stylowy design, którego motywem przewodnim jest złota ornamentyka, mają zapewnić klientom najwyższy poziom komfortu podczas zakupów (fot. materiały prasowe )

Największa perfumeria Douglas w Krakowie została otwarta w Bonarce 22 lipca. Lokal o powierzchni prawie 530 mkw. jest zaprojektowany zgodnie z najnowszym konceptem marki. Innowacyjne rozwiązania i nowa architektura to nie wszystko. Perfumeria została wyposażona w strefy tematyczne z niszowymi markami oraz gabinet kosmetyczny przeznaczony na indywidualne konsultacje.

REKLAMA

W Bonarce została otwarta największa perfumeria Douglas w Krakowie. Jej powierzchnia to prawie 530 mkw. Wnętrze lokalu zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszym konceptem marki – House of Beauty. Rozwiązania takie jak wszechstronne wykorzystanie multimediów oraz stylowy design, którego motywem przewodnim jest złota ornamentyka, mają zapewnić klientom najwyższy poziom komfortu podczas zakupów.

Nasi klienci są mocno przywiązani do marki Douglas. Dlatego bardzo się cieszymy, że to właśnie w Bonarce sieć Douglas zdecydowała się na tak kompleksową modernizację swojego lokalu. Nowa perfumeria to odpowiedź na rosnące oczekiwania klientów – mówi Justyna Bartosz, retail asset manager NEPI Rockcastle, firmy będącej właścicielem Bonarki.

Perfumeria Douglas w Bonarce oferuje szeroki wybór kosmetyków i środków do pielęgnacji zarówno polskich marek (np. Yonelle, Dr Irena Eris), jak i zagranicznych (np. Kylie Skin, Caudalie, Laura Mercier, Iconic London). W strefach tematycznych lokalu klienci znajdą dodatkowo niszowe produkty, w tym m.in. zapachy Giorgio Armani Prive, Serge Lutens oraz Roos & Roos.

House of Beauty w Bonarce to, oprócz licznych udogodnień i bogatego asortymentu, grono ekspertów, którzy w czasie indywidualnych konsultacji pomagają klientom w doborze odpowiednich kosmetyków z portfolio Douglas obejmującego przeszło 370 marek.

Z okazji ponownego otwarcia perfumerii Douglas w Bonarce na klientów czeka 20 proc. rabat na wszystkie kosmetyki.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony