REKLAMAWebinarium DZP_baner główny_maj-czerwiec 2022

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Szczoteczka Luna YOUnique do oczyszczania twarzy

Szczoteczka Luna YOUnique do oczyszczania twarzy (fot. materiały prasowe )

Foreo, jako część akcji „Jesteście WYjątkowi”, stworzyło limitowaną wersję szczoteczki Luna 3 – YOUnique Luna. Otrzymało ją tylko 100 osób na świecie, w tym 3 z Polski.

REKLAMAWebinarium DZP_belka w artykule_maj-czerwiec 2022

Marka Foreo stworzyła 100 limitowanych szczoteczek Luna YOUnique. Ich projekt nawiązuje do różnorodności. 

– Każda z Lun trafiła do WYjątkowych osób na całym świecie. Ich powstawaniu towarzyszyła myśl przewodnia – otwierania otaczającej nas rzeczywistości dla osób uzdolnionych w różnych kierunkach i wyjątkowych, bez względu na ich pochodzenie, płeć, wizerunek czy kolor skóry. Aby nie bały się otwarcie być sobą i spełniały marzenia – podała firma w komunikacie.

W Polsce szczoteczki YOUnique trafiły do trzech osób. W ich wyborze marka kierowała się ich miłością do samego siebie, otwartym podejściem do życia i motywowaniem innych do tego, aby nie bali się być wyjątkowi.

Troje wybranych ambasadorów akcji „Jesteście WYjątkowi”, inspiruje i zachęca do bycia sobą nie tylko w mediach społecznościowych, ale też poza nimi:

Paweł Chudziński, zanany jako pizzapaweł działa głównie na TikToku oraz Instagramie. To jedna z najbardziej pozytywnie zakręconych i uśmiechniętych osób w polskich mediach społecznościowych. Należy do społeczności LGBTQ+ i otwarcie mówi o tym na swoich kanałach. Chętnie udziela się też w uświadamiających akcjach społecznych – pojawił się między innymi na muralu w Warszawie, który Netflix i TikTok stworzyli z okazji Miesiąca Dumy.


Karolina Gołębiewska to jedna z najpopularniejszych polskich influencerek, która otwartością i kreatywnością motywuje do działania oraz zdobywa rzesze fanek i fanów. Nie boi się eksperymentować ze swoim wyglądem i stylizacjami. Stworzyła od podstaw dobrze prosperujący biznes. Od lat inspiruje, pomaga innym polubić swoje niedoskonałości, kreuje markę osobistą w sieci i realizuje się w swoich pasjach. 


Weronika Heck to barwna osobowość polskich mediów społecznościowych. Choć swoją karierę zaczynała od gotyckiej, alternatywnej modelki, nie lubi się szufladkować i zamykać na jeden styl. Kocha bawić się modą i makijażem. Jej oryginalny wizerunek, którego nie boi się eksponować, osobowość, trafne spostrzeżenia i niebanalne zainteresowania sprawiały, że marka Foreo uznała ja za absolutnie wyjątkową.

 
 
 
 

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...