REKLAMAWebinarium DZP_baner główny_maj-czerwiec 2022

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Sieci drogeryjne

 

21 stycznia 2022, 15:08wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Park Handlowy Galaktyka składa się z dwóch budynków. Usytuowany jest w centrum wrocławskiej dzielnicy Krzyki-Borek, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Wrocławia, a jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych

Park Handlowy Galaktyka składa się z dwóch budynków. Usytuowany jest w centrum wrocławskiej dzielnicy Krzyki-Borek, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Wrocławia, a jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Pierwsza lokalizacja drogerii dm jest już znana. Jakiś czas temu media informowały, że będzie to park handlowy Galaktyka we Wrocławiu. Jak dowiedział się portal wiadomoscikosmetyczne.pl, placówka została już oklejona logo dm, a jej otwarcie to kwestia najbliższych miesięcy.

REKLAMAWebinarium DZP_belka w artykule_maj-czerwiec 2022

Również wiadomoscikosmetyczne.pl pisały już, że pierwszy sklep dm będzie otwarty we Wrocławiu w Parku Handlowym Galaktyka przy ul. Ślężnej 130-134. Od niedawna wiadomo, że drogeria będzie działać w lokalu o powierzchni 660 mkw. Na stronie firmy Napollo, która jest inwestorem i deweloperem obiektu widać, że tej wielkości wolna powierzchnia znajduje się w budynku nr 2, po sąsiedzku z budynkiem, w którym na powierzchni 1300 m kw. działa Biedronka.

Jak dowiedział się portal wiadomoscikosmetyczne.pl lokal został już oklejony logo dm i jego otwarcie to kwestia najbliższych miesięcy. Na razie żadnych szyldów lub oznaczeń nie widać na zewnątrz budynku – ani nad drzwiami wejściowymi do lokalu, ani na pylonie prezentującym najemców.

Z biura Napollo otrzymaliśmy jedynie potwierdzenie, że dm szykuje się do otwarcia.

– Zgodnie z ustaleniami wkrótce wspólnie z najemcą wypuścimy newsa – poinformowała nas Małgorzata Bodzioch, specjalista ds. najemców Napollo Asset Management.

Kolejne miasta, w których mają być otwierane kolejne drogerie dm to Lubań, Leszno i Jelenia Góra. Do wszystkich obiektów, na różne stanowiska, wciąż poszukiwani są pracownicy.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony