REKLAMAHeinz Glas_banner glowny_czerwiec-sierpień 2020
George Defingos, sales manager z firmy Papoutsanis uważa, że Polska to rynek otwarty na innowacje

George Defingos, sales manager z firmy Papoutsanis uważa, że Polska to rynek otwarty na innowacje (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Wybraliśmy Polskę, bo dużo dla nas znaczy. Nie tylko z powodu rozmiaru rynku, ale również dlatego, że jest to dojrzały rynek, bliski standardom zachodnioeuropejskim. Wiemy, że jest bardzo otwarty na innowacje i naturalne kosmetyki – powiedział George Defingos, sales manager z firmy Papoutsanis podczas Forum Branży Kosmetycznej 2019. 

REKLAMA

Olivia jest grecką marką, z ponad 150-letnia tradycją. Wybraliśmy Polskę, bo dużo dla nas znaczy nie tylko z powodu rozmiaru rynku, ale również dlatego, że jest to dojrzały rynek, bliski standardom zachodnioeuropejskim. Wiemy, że jest bardzo otwarty na innowacje, naturalność – nie tylko na naturalne kosmetyki, ale i ochronę środowiska. Ten rynek jest dla nas  nowy, spodziewamy się, że z sukcesem na niego wejdziemy, szczególnie w drogeriach. Uważamy, że Polska otwiera przed nami nowe możliwości – powiedział George Defingos, sales manager z firmy Papoutsanis podczas Forum Branży Kosmetycznej 2019 w Warszawie.

George Defingos przypomniał początki firmy. – Zaczynaliśmy na małej greckiej wyspie Lesbos, robiąc mydło marsylskie bazujące na oliwie z oliwek. Założyciel firmy eksportował to mydło marsylskie nawet do Marsylii, która jest, jak nazwa wskazuje, głównym producentem tego kosmetyku. Zbieraliśmy doświadczenia i budowaliśmy swoje kno-how, produkując kolejne naturalne kosmetyki. Drzewo oliwne i jego składniki są jest wyjątkowo doceniane w kosmetologii, w produkcji kosmetyków do pielęgnacji ciała, twarzy włosów –  dodał. 

George Defingos podkreślił także profesjonalną organizację Forum Branży Kosmetycznej i wskazał korzyści  dla dostawców z udziału w wydarzeniu. – Organizacja Forum Branży Kosmetycznej była moim zdaniem doskonała, lista uczestników bardzo dobra, zaplanowaliśmy spotkania z wieloma z nich. Myślę, że Forum to dobre miejsce dla dostawców, zwłaszcza nowych, którzy dopiero wchodzą na rynek. Było to dla nas bardzo udane wydarzenie – zapewnił.  

Tak firma Papoutsanis zaprezentowała swoje naturalne kosmetyki Olivia na Forum Branży Kosmetycznej 2019

Forum Branży Kosmetycznej to konferencja B2B poświęcona biznesowi kosmetycznemu, informująca o najważniejszych trendach na tym rynku, łącząca przemysł z handlem. Organizatorem Forum Branży Kosmetycznej jest Wydawnictwo Gospodarcze, wydawca magazynów B2B "Wiadomości Kosmetyczne" i "Wiadomości Handlowe" oraz portali wiadomoscikosmetyczne.pl i wiadomoscihandlowe.pl. 7. Edycja Forum odbyła się 3 października br. w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony