REKLAMAeWydania_Banner Główny_maj 2020

PRODUCENCI I MARKI

 

3 kwietnia 2020, 10:22wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Google, podobnie jak Facebook, TikTok i Twitter również zaoferował duże darowizny na wsparcie osób walczących z pandemią koronawirusa

Google, podobnie jak Facebook, TikTok i Twitter również zaoferował duże darowizny na wsparcie osób walczących z pandemią koronawirusa (fot. FB Google)

Google ogłosił pakiet darowizn na kwotę 800 milionów dolarów, który pomoże wielu organizacjom charytatywnym i wesprze inicjatywy mające na celu zmniejszenie wpływu pandemii COVID-19.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)

Darowizny e-giganta zostaną przekazane różnym organizacjom charytatywnym, w tym 250 mln dol. na dotacje dla Światowej Organizacji Zdrowia i innych agencji zdrowia w celu dostarczenia kluczowych informacji, które mogą pomóc w spowolnieniu rozprzestrzeniania się wirusa.

Google przekaże 200 mln dol. na program wsparcia dla organizacji pozarządowych i instytucji finansowych, a 340 mln dol. zostanie zaoferowanych MŚP, które miały aktywne konta Google Ad w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Kolejne 20 milionów dol. w ramach Google Cloud zostanie przyznane instytucjom akademickim i badaczom, którzy korzystają z technologii Google w celu „studiowania potencjalnych terapii i szczepionek, śledzenia kluczowych danych oraz identyfikacji nowych sposobów walki z COVID-19”.

Ponieważ epidemia koronawirusa wciąż się pogarsza na całym świecie, ma to niszczycielski wpływ na życie i społeczności. Aby pomóc sprostać niektórym z tych wyzwań, ogłaszamy dziś nowe zobowiązanie o wartości ponad 800 milionów dol. na wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw, organizacji opieki zdrowotnej i rządów oraz pracowników służby zdrowia na pierwszej linii globalnej pandemii - powiedział Sundar Pichai, CEO Google.

Google podąża śladami innych gigantów technologicznych, takich jak Facebook, TikTok i Twitter, które również zaoferowały duże darowizny na wsparcie osób walczących z pandemią koronawirusa.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony