REKLAMAHeinz Glas_banner glowny_czerwiec-sierpień 2020

Luksusowy dom towarowy Harrods ogłosił plany otwarcia niezależnych salonów kosmetycznych pod nazwą H Beauty. Po raz pierwszy luksusowa sieć handlowa z londyńskiej dzielnicy Knightsbridge wprowadzi swoją ofertę kosmetyczną poza Londyn - podaje Evening Standard.

REKLAMA
Luksusowy dom towarowy Harrods w londyńskiej dzielnicy Knightsbridge otwiera sklepy pod szyldem H Beaity

Luksusowy dom towarowy Harrods w londyńskiej dzielnicy Knightsbridge otwiera sklepy pod szyldem H Beaity (fot. FB Harrods)

Harrods ogłosił, że otworzy swój nowy samodzielny sklep z kosmetykami wiosną 2020 roku. Sklep o nazwie H Beauty i powierzchni 23 000 m2 będzie się mieścił w Lakeside Shopping Center w hrabstwie Essex, a kolejny w drugiej lokalizacji w Milton Keynes w Buckinghamshire.

Sklep będzie gościł wiele marek luksusowych, w tym Chanel, Dior i Huda Beauty, a także będzie oferował usługi kosmetyczne i pielęgnacyjne. Aby upewnić się, że wszyscy klienci są odpowiednio nawodnieni, w H Beauty będzie również mieścił się bar typu „kawa-koktajl”.

W Harrodsie otwarto tego lata także Beauty Hall - jedną z największych stref piękna na świecie, w której są wystawione najlepsze światowe marki kosmetyczne. Sieć H Beauty to kolejny etap ekspansji w sektorze beauty marki, która została założona w 1849 roku. Jednak H Beauty w żaden sposób nie będzie przypominać Harrodsa, nawet charakterystyczne zielone barwy domu towarowego zostały porzucone na rzecz stonowanego różu.

- Od K-Beauty i J-Beauty do personalizacji, zdolność wyrażania naszej indywidualności poprzez piękno jest dziś niezwykła. Wkraczamy w erę prawdziwego wyrażania siebie, wzmocnienia i świętowania tożsamości, i nie mogę się doczekać, aż H - Beauty stanie się miejscem, w którym miłośnicy piękna mogą bawić się, odkrywać i próbować - skomentowała  Annalise Fard, dyrektor ds. beauty Harrodsa.

Kierowany przez Fard dział urody Harrodsa we flagowym domu towarowym w Knightsbridge jest w trakcie trzyetapowej metamorfozy. Latem otwarto Beauty Halls z markami kosmetycznymi i lifestyle'e, a na początku tego miesiąca w nowo odnowionym sklepie Skincare Emporium otwarto ponad 40 marek. Pod koniec stycznia  2020 roku zostaną udostępnione usługi zabiegów kosmetycznych i usługi concierge w trakcie ostatniego etapu zmian. Po zakończeniu prac Beauty Hall w Harrodsie będą o 53 proc. większe niż poprzednio.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony