REKLAMAWebinarium DZP_baner główny_maj-czerwiec 2022

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Hebe wydaje również tematyczne Katalogi produktów – jest to uzupełnienie oferty z gazetek promocyjnych. Celem katalogów jest przybliżenie oferty drogerii z wybranej kategorii. Mają one również charakter edukacyjny np. dotyczą pielęgnacji twarzy

Hebe wydaje również tematyczne Katalogi produktów – jest to uzupełnienie oferty z gazetek promocyjnych. Celem katalogów jest przybliżenie oferty drogerii z wybranej kategorii. Mają one również charakter edukacyjny np. dotyczą pielęgnacji twarzy (fot. hebe.pl)

Gazetki reklamowe Hebe dystrybuowane są na terenie drogerii oraz poprzez kolportaż do skrzynek pocztowych. Od 2012 roku dostępne są też w wersji online na stronie internetowej sieci. Oprócz gazetek reklamowych klientom oferowany jest magazyn Hebe, który ukazuje się jako dwumiesięcznik. Hebe wydaje również tematyczne Katalogi produktów.

REKLAMAPerły Rynku 2022_zgloszenia_baner w artykule

Gazetki reklamowe Hebe dystrybuowane są na terenie drogerii oraz poprzez kolportaż do skrzynek pocztowych. Mają 16 stron i ukazują się w cyklu dwutygodniowym. Sieć nie podaje danych dotyczących nakładu.

– Cały czas staramy się udoskonalać nasze gazetki promocyjne tak, aby były one bardziej czytelne i przyjazne. W ulotkach pokazujemy zarówno reklamy, jak i pojedyncze produkty w tzw. okienkach. Podział i proporcje okienek są zmienne w zależności od kategorii produktów i strony. Zależy nam aby przekaz był jak najbardziej zrozumiały i czytelny, a sama gazetka była przejrzysta – informuje biuro prasowe Hebe.

Gazetka w wersji online jest publikowana na stronie internetowej Hebe od 2012 roku.

Oprócz gazetek reklamowych klientom oferowany jest magazyn Hebe, który ukazuje się jako dwumiesięcznik i jest dystrybuowany do drogerii. Ma ok. 148 stron i zawiera porady dotyczące urody, pielęgnacji, stylu życia, zdrowego odżywiania, a także wywiady z ciekawymi ludźmi.

Hebe wydaje również tematyczne Katalogi produktów – jest to uzupełnienie oferty z gazetek promocyjnych. Celem katalogów jest przybliżenie oferty drogerii z wybranej kategorii. Mają one również charakter edukacyjny np. dotyczą pielęgnacji włosów czy produktów naturalnych dostępnych w ofercie.

– Naszym zdaniem gazetki mają duże znaczenie – nadal dla wielu naszych klientów stanowią główne źródło informacji o promocjach. Klienci są do nich przyzwyczajeni, chętnie je przeglądają – zarówno w tradycyjnej drukowanej formie, jak i online – zapewnia biuro prasowe sieci.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony