REKLAMAFBK_Banner Główny

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Centra dystrybucyjne Hebe obsługują 300 stacjonarnych drogerii tej sieci oraz jej sklep internetowy

Centra dystrybucyjne Hebe obsługują 300 stacjonarnych drogerii tej sieci oraz jej sklep internetowy (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Hebe stale poszukuje pracowników do swojego centrum dystrybucyjnego w Pruszkowie. Na start oferuje 4 tys. zł brutto i zatrudnienie na umowę o pracę. Po 5 latach wynagrodzenie pracownika może dojść do 4450 zł brutto.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

Hebe – sieć drogeryjna i właściciel sklepu internetowego hebe.pl – prowadzi stałą rekrutację do swojego centrum dystrybucyjnego w Pruszkowie. Na start oferuje pracownikom 4 tys. zł brutto, a po 18 i 60 miesiącu podwyżki stażowe. Finalne wynagrodzenie dochodzi do 4450 zł brutto. Aby otrzymać taką kwotę więc przepracować w magazynie 5 lat.

Hebe zapewnia kandydatów, że od razu otrzymają umowę o pracę oraz, że wynagrodzenie jest płatne na czas. Mogą też liczyć na premię frekwencyjną za wydajność i na premię roczną.

Wśród benefitów pracodawca wymienia: obiady w stołówce, bezpłatny dowóz do pracy, platformę benefitów z doładowaniem finansowym dwa razy w roku, dofinansowanie do karty Multisport oraz bezpłatną fizjoterapię w godzinach pracy.

Czytaj: Pracownicy Hebe sami zdecydują na co wydadzą swój budżet socjalny 

Hebe jest jedną z największych sieci drogeryjnych działających na polskim rynku. Pierwsza drogeria Hebe powstała w 2011 r. w Warszawie przy al. Jerozolimskich. 16 września br., w Centrum Handlowym M1 przy al. Pokoju 67, została otwarta 300 drogeria stacjonarna Hebe.

Czytaj więcej o Hebe: Sieć Hebe od 11 lat na rynku 

W pierwszym półroczu 2022 r. sprzedaż Hebe wyniosła 163 mln euro, to o 31,8 proc. (34,7 proc. w złotówkach) więcej niż w pierwszym półroczu 2021 r.

Czytaj więcej: Hebe: wzrost o ponad 30 proc. w pierwszym półroczu 2022 r.

Niedawno sieć Hebe poinformowała, że powiększyła swoje centrum logistyczne w Błoniu pod Warszawą przygotowane do obsługi jej internetowego sklepu. Magazyn ma 10 tys. mkw. powierzchni, kilkadziesiąt stanowisk do pakowania, dłuższe linie przenośnikowe i sorter paczek.

Czytaj więcej: Hebe powiększa magazyny i wydajność logistyczną w e-commerce

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Maciej12 1 miesiąc temu

  Co za kłamstwo! Chyba w Warszawce tyle zarabiają konsultanci... Najniższa krajowa i tyle w temacie.

  Edytowany: wczoraj 11:02

  oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
do góry strony