REKLAMAKonferencja Politechnika Wrocławska konferencja ISEO
Hebe dostarcza internetowe zakupy na rynkach Polski, Czech, Słowacji, Niemiec i Portugalii

Hebe dostarcza internetowe zakupy na rynkach Polski, Czech, Słowacji, Niemiec i Portugalii (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Hebe przez swoją stronę hebe.com zaopatruje już klientów na rynkach Czech, Niemiec, Słowacji i Portugalii. Sieć, która swoją działalność zaczęła w Polsce, wychodzi na inne rynki i poszukuje specjalistów do obsługi e-sklepów w danych regionach.

Hebe spełnia obietnicę rozwoju na rynkach zagranicznych. Odbywa się to jednak głównie dzięki e-commerce.

Na początku 2020 r. Pedro Soares Dos Santos prezes zarządu i CEO Grupy Jeronimo Martins poinformował, że Hebe zostanie wprowadzone do tych krajów. Podkreślił, że wejście Hebe do Czech i Słowacji jest naturalnym krokiem ze względu na sąsiedztwo z Polską. Dodał, że w kontekście rozwoju e-sklepu Hebe, który prowadzi działalność transgraniczną uruchomienie sklepów fizycznych w tych krajach będzie generowało synergie między tymi projektami. Rozwojowi sklepów stacjonarnych z pewnością przeszkodziła pandemia. W Czechach powstała stacjonarna drogeria Hebe działa w mieście Zilin.

Działa natomiast internetowy sklep hebe.com. Przesyłki są realizowane na razie na rynki czterech krajów do Czech, Niemiec, Słowacji i Portugalii.

Hebe poszukuje obecnie specjalisty ds. kontentu na rynek czeski. Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało dbanie o treści na czeskiej i słowackiej stronie Hebe, ale także wprowadzanie informacji na stronie globalnej hebe.com. Poszukiwana jest osoba mówiąca biegle w języku angielskim, po czesku i/lub słowacku, znająca systemy e-commerce i zarządzanie danymi produktowymi.     

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony