REKLAMARetail Trends_banner główny

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Drogerie

E-commerce

MARKI

 

9 sierpnia 2021, 10:45wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Drogeria sieci w Galerii Warmińskiej w Olsztynie

Drogeria sieci w Galerii Warmińskiej w Olsztynie (fot. WK)

W 2021 roku mija dokładnie 10 lat odkąd Hebe pojawiło się na polskim rynku. Ta należąca do Grupy Jeronimo Martins, sieć drogerii uruchomiała z okazji tej okrągłej rocznicy swój profil w serwisie społecznościowym Linkedin.

REKLAMAWebinarium DZP_belka w artykule_maj-czerwiec 2022

Minione lata upłynęły pod znakiem dynamicznego rozwoju, podążania za najnowszymi trendami, poszerzania asortymentu produktów, otwierania sklepów w nowych lokalizacjach oraz udoskonalania doświadczeń zakupowych naszych klientów. Mamy nadzieję, że kolejna dekada będzie dla nas równie rozwojowa i bogata w nowe przedsięwzięcia, a z tego miejsca chcielibyśmy zaprosić do śledzenia naszych działań na nowo założonym profilu LinkedIn, na którym będziemy dzielić się najważniejszymi wydarzeniami i nowościami branżowymi, naszymi inicjatywami oraz ekspercką wiedzą – czytamy na nowo założonym profilu Hebe

Hebe jest jedną z najpopularniejszych sieci drogeryjnych w Polsce. Należy do Grupy Jeronimo Martins, właściciela dyskontów Biedronka. Pod szyldem Hebe działa obecnie około 270 sklepów.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony