REKLAMAFBK 2020 - baner główny - 24.09.-19.11.2020

PRODUCENCI I MARKI

MARKETING

OPAKOWANIA

 

24 czerwca 2019, 08:34(fot. materiał partnera)

Firma HEINZ-GLAS Działdowo zwiększa moce produkcyjne. Swoje nowe możliwości firma zaprezentowała partnerom handlowym z całego świata.

REKLAMA

W HEINZ-GLAS Działdowo (HGD) 24 maja br. odbyło się spotkanie pracowników Grupy HEINZ-GLAS oraz ich gości i klientów z całego świata. W wydarzeniu uczestniczyło blisko 150 osób.

Podczas części oficjalnej zaprezentowana została firma HGD w nowej odsłonie. Możliwości fabryki zasilił nowy piec – wytop 150 ton szkła na dobę oraz 8 linii produkcyjnych. Zakład został wyposażony w filtr świeczkowo-kompaktowy redukujący emisję gazów i pyłów do atmosfery.

W tym roku 20-lecie działalności obchodzi wchodząca w skład Grupy HEINZ-GLAS spółka HEINZ-PLASTICS Polska produkująca opakowania i zamknięcia z tworzywa sztucznego dla przemysłu kosmetycznego. Goście poznali zakres jej działalności i uczcili okrągły jubileusz.

Zaprezentowana została również najmłodsza spółka Grupy HEINZ-GLAS w Działdowie – firma 2HD – zajmująca się dekoracją wyrobów ze szkła i tworzywa, znakomicie uzupełniająca ofertę produkcyjną zakładów.

Słuchając potrzeb naszych klientów, staraliśmy się przede wszystkim przygotować przestrzeń obfitującą w bezcenną wiedzę na temat procesu wytwarzania opakowań szklanych, plastikowych i dekoracji oraz w wartościowe relacje – także biznesowe.
Bardzo cieszy nas fakt, że odzew po spotkaniu jest tak bardzo pozytywny – właśnie na takiej integracji i współpracy nam zależy - podsumowuje Monika Kosmala-Sójka, Dyrektor Sprzedaży Polska.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony