REKLAMAWebinarium DZP_baner główny_maj-czerwiec 2022

PRODUCENCI I MARKI

PRACA

 

24 listopada 2021, 10:18wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Szczególnie wysoko oceniono ofertę w kontekście rozwoju pracowników, w tym programy mentoringowe

Szczególnie wysoko oceniono ofertę w kontekście rozwoju pracowników, w tym programy mentoringowe (fot. Shutterstock)

Henkel Polska otrzymał wyróżnienie w plebiscycie „Friendly Workplace”. To wyróżnienie dla firm, które zapewniają i wspierają model równowagi między pracą a życiem prywatnym, tworzą zdrowe środowisko pracy, przyjazne pracownikom oraz stawiają nacisk na partnerskie relacje z pracownikami, inwestując w ich rozwój własny i nowe kompetencje zawodowe.

REKLAMAWebinarium DZP_belka w artykule_maj-czerwiec 2022

Kapituła programu doceniła firmę za nowoczesne podejście do relacji z pracownikami oraz za przekrojowe działania na rzecz tworzenia otwartego i przyjaznego środowiska pracy w oparciu o zasady szacunku i różnorodności. Firmy biorące udział w programie oceniane są w pięciu kategoriach: relacje z pracownikami, rozwój pracowników, work-life balance, zdrowe miejsce pracy i benefity. 

Henkel został wyróżniony za szereg działań, które realizuje w ramach swojej polityki personalnej oraz Globalnej Polityki Różnorodności i Inkluzji. Szczególnie wysoko oceniono ofertę w kontekście rozwoju pracowników, w tym programy mentoringowe, wolontariat wiedzy, a także programy wspierające karierę i rozwój zawodowy kobiet. Na uznanie zasługuje również fakt, że Henkel Polska angażuje się społecznie, a pracownicy firmy działają prężnie w ramach wolontariatu pracowniczego. Doceniono również aktywność firmy w obszarze edukacji młodych ludzi np. w ramach programów kształcenia zawodowego, programów stypendialnych i edukacyjnych dla uczniów. 

– Cieszymy się, że nasze starania i działania zostały ponownie docenione przez kapitułę programu. Rozwój zawodowy pracowników i ich kompetencji, a także pasji w życiu prywatnym jest dla nas, jako firmy, bardzo ważny. Troska o zapewnienie równowagi między pracą a życiem prywatnym i szacunek zawsze procentują. Być może także dlatego nasi pracownicy bardzo chętnie angażują się w wolontariat pracowniczy i innego rodzaju akcje społeczne. Czujemy, że ich chęć działania wynika z tego, że dobrze się czują w środowisku pracy, które dla nich tworzymy. Ta nagroda to wyróżnienie dla nas wszystkich – podkreśla Karolina Szmidt, prezes zarządu Henkel Polska oraz dyrektor działu HR w Polsce i w regionie North-East Europe.  

Przeczytaj również: Podsumowanie akcji edukacyjnej Henkel Polskiej i Fundacji Nasza Ziemia

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony