REKLAMAWebinar Relex WH baner głowny

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

 

26 maja 2023, 13:51wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Firma Henkel założona w 1876 zatrudnia dziś ponad 50 tysięcy pracowników na całym świecie

Firma Henkel założona w 1876 zatrudnia dziś ponad 50 tysięcy pracowników na całym świecie (fot. shutterstock)

Henkel Polska już po raz kolejny znalazł się na liście najbardziej włączających i dbających o różnorodność firm w zestawieniu Diversity IN Check. Przekonuje, że w czasach dużego niepokoju i chaosu warto czerpać z różnych punktów widzenia, kompetencji i doświadczeń.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

Badanie Diversity IN Check wskazuje liderów różnorodności i diagnozuje stopień, w jakim dana organizacja jest zaangażowana w tworzenie inkluzywnego środowiska pracy oraz umożliwia firmom wzajemne edukowanie i inspirowanie się najlepszymi praktykami. Henkel Polska już po raz kolejny znalazł się na liście najbardziej włączających i dbających o różnorodność firm w tym zestawieniu. 

– Różnorodność, równość i inkluzja są integralną częścią kultury Henkla i ważnym elementem strategii już od wielu lat. W czasach dużego niepokoju i chaosu potrzebujemy ludzi o różnych światopoglądach, wykształceniu, kompetencjach, doświadczeniu, patrzących na świat z różnych punktów widzenia. To czyni nas silniejszymi, wspiera kreatywność  i składa się na sukces firmy – podkreśla Kamila Winiarczyk, Talent Acquisition & Development Manager, HR Business Partner Henkel Consumer Brands & Hair Professional w Henkel Polska.

Diversity IN Check to badanie przeprowadzane przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, które koordynuje Kartę Różnorodności w Polsce. W tym roku zostało do niego zakwalifikowanych 36 organizacji, a spośród nich wyłoniono 11 liderów, którzy osiągnęli w klasyfikacji końcowej ponad 80 proc. możliwych do uzyskania punktów.

Tegoroczna lista firm zakwalifikowanych do zestawienia Diversity IN Check została ogłoszona 25 maja podczas gali finałowej Miesiąca Różnorodności. Znalazły się na niej także m.in. Jeronimo Martins Polska i L’Oréal Polska.  

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony