REKLAMATestowane przez WK

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

PRACA

 

6 lutego 2023, 11:16wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Do programu You Grow to sposób firmy Henkel na wyróżnienie i nagrodzenie najbardziej utalentowanych pracowników i przygotowanie ich do roli lidera w przyszłości

Do programu You Grow to sposób firmy Henkel na wyróżnienie i nagrodzenie najbardziej utalentowanych pracowników i przygotowanie ich do roli lidera w przyszłości (fot. materiały prasowe )

Firma Henkel Polska po raz siódmy została nagrodzona Certyfikatem HR Najwyższej Jakości przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami. W tym roku doceniono program You Grow, organizowany dla najbardziej utalentowanych pracowników, którego zadaniem jest przygotowani ich do roli liderów.

REKLAMALinomag testowane przez WK baner w tekście

Certyfikat HR Najwyższej Jakości jest wyróżnieniem przyznawany przez Polskie Stowarzyszenie Zarzadzania Kadrami. Organizacja co roku wyróżnia przedsiębiorstwa, które spełniają wszystkie najważniejsze standardy zarządzania kapitałem ludzkim oraz stosują najlepsze praktyki z obszaru polityki kadrowej.

W tegorocznej edycji badania Henkel został wyróżniony za swój wewnętrzny program rozwojowy You Grow. Powstał on z myślą o pracownikach, którzy nie osiągnęli jeszcze pozycji menadżera, ale wyróżniają się ponadprzeciętnym zaangażowaniem i potencjałem. Jest sposobem na wyróżnienie i nagrodzenie najbardziej utalentowanych pracowników i przygotowanie ich do roli lidera w przyszłości.

Seria warsztatów umożliwia rozwój szeregu kompetencji zarówno miękkich jak i przywódczych. Program trwa rok. W tym czasie pracownicy uczą się, między innymi, jak budować myślenie strategiczne i swoje umiejętności przywódcze, a także przechodzą przez test Gallupa, który wydobywa ich mocne strony i pozwala na poznanie swojej biznesowej osobowości.

– Jesteśmy dumni, że po raz kolejny zostaliśmy uhonorowani certyfikatem HR. Naszą firmę tworzy zespół blisko 1 tys. ambitnych i pełnych pasji pracowników. Dostrzegamy ich talenty, predyspozycje oraz potencjał piastowania stanowisk kierowniczych w przyszłości i aktywnie wpieramy ich na ścieżce kariery – mówi Karolina Szmidt prezes zarządu i dyrektor ds. personalnych w Henkel Polska.

Henkel to firma założona w 1876 roku. Zatrudnia ponad 50 tysięcy pracowników na całym świecie, tworzących zaangażowany i zróżnicowany zespół o silnej kulturze korporacyjnej. Jej produkty zajmują wiodącą pozycję na wielu rynkach świata, zwłaszcza w obszarze produktów do pielęgnacji włosów oraz środków piorących i czystości. Trzy najsilniejsze marki to Persil i Schwarzkopf.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony