REKLAMABio-Tech Banner Główny - 23 listopada - 6 grudnia

PRODUCENCI I MARKI

 

20 listopada 2020, 15:01wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Huda Beauty po raz kolejny zdobyła miano najbardziej

Huda Beauty po raz kolejny zdobyła miano najbardziej "gorącej" marki (fot. FB Huda Beauty)

Huda Beauty drugi rok z rzędu zdobywa laury "najbardziej gorącej" marki 2020 roku w rankingu Cosmetify. Wpływ tej marki na media społecznościowe znacznie przewyższa konkurencję. Fenomenalny odbiór Huda Beauty w internecie sprawia, że  pokonuje z zapasem inne znane marki kosmetyków kolorowych.

REKLAMA

Minął rok, odkąd powstał pierwszy Indeks kosmetyków Cosmetify (The Cosmetify Index), w którym oceniane są największe światowe marki kosmetyczne na podstawie takich czynników, jak ich zasięg społeczny i zaangażowanie.

Czas przyjrzeć się najnowszemu zestawieniu najbardziej hot marek w branży kosmetycznej w raporcie Cosmetify za trzeci kwartał 2020 r. Oczywiście świat bardzo się zmienił od czasu ostatniego Indeksu, który nastąpił w momencie wybuchu epidemii koronawirusa, więc sprawdźmy jak zmieniło się to w trzecim kwartale (lipiec - wrzesień 2020 r.)

Marka kosmetyczna sióstr Kattan, Huda Beauty, kończy ten dziwny i trudny rok 2020 jako najmodniejsza marka kosmetyczna na świecie wygrywając ranking The Hottest Beauty Brands of 2020 i odpierając konkurencję ze strony Kylie Cosmetics i Anastasia Beverly Hills.

Oprócz zbliżania się do 50 milionów obserwujących na Instagramie, prawie dwukrotnie więcej niż ma jej najbliższy konkurent, marka ta znalazła się na szczycie tabeli liderów pod względem miesięcznych wyszukiwań marki i wskaźnika zaangażowania, zgodnie z indeksem Cosmetify za trzeci kwartał. Tu całość raportu.

Huda Beauty konsekwentnie zajmuje pierwsze miejsce w rankingu Cosmetify, co nie jest zaskoczeniem, gdy obserwujemy dane liczbowe -  47,9 milionami obserwujących na Insta i 27 milionów wzmianek w hashtagach. To był bardzo interesujący kwartał dla marki, w którym sama Huda Kattan ustąpiła ze stanowiska dyrektora generalnego firmy i skupiła swoją energię na innych zadaniach.

Oto pierwsza dziesiątka marek beauty w rankingu Cosmetify:

1. HUDA BEAUTY

2. ANASTASIA BEVERLY HILLS
3. M·A·C COSMETICS
4. THE BODY SHOP
5. FLORENCE BY MILLS
6. L’Oreal Paris
7. YVES ROCHER
8. COLOURPOP COSMETICS
9. PÜR
10. MORPHE
 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony