REKLAMAHeinz Glas_banner glowny_czerwiec-sierpień 2020

WYDARZENIA I PREMIERY

 

21 maja 2019, 11:38wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Ines de la Fressange stworzyła perfumy, które można ze sobą łączyć

Ines de la Fressange stworzyła perfumy, które można ze sobą łączyć (fot. Ines de la Fressange Instagram)

Inès de la Fressange firmuje swoim nazwiskiem nową kolekcję zapachów dla każdego, kto chce pachnieć jak paryżanin.

REKLAMA

Perfumy byłej francuskiej modelki i ikony stylu nazwane zostały„White Chic” i „Or Choc” i mogą być noszone pojedynczo lub warstwowo, bo oba zapachy doskonale się łączą.

Nowa linia zapachowa Ines de la Fressange będą sprzedawana na wyłączność w drogeriach Marionnaud France.Kolekcja powstała w ścisłej współpracy z IFF Perfume House: „Blanc Chic” został stworzony przez perfumiarki Sophie Labbé „Or Choc” przez Delphine Lebeau.

Według strony drogerii Marionnaud, po premierze pojawi się kolejna kolekcja sześciu zapachów „podróżujących po wodzie” inspirowanych podróżami twórczymi.

Ines de la Fressange to była modelka i ikona francuskiego stylu. Jest córką André de Seignarda, markiza de La Fressange, francuskiego maklera giełdowego, oraz Cecilii Sánchez Cirez, byłej argentyńskiej modelki. Była muzą Karla Lagerfelda, a dziś z sukcesami projektuje ubrania i kosmetyki a także pisze bestsellerowe poradniki o francuskim stylu.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony