REKLAMAWK_wrzesień_baner główny_październik

PRODUCENCI I MARKI

HANDEL

 

16 września 2021, 15:09wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Zgłoszenia są przyjmowane do 26 września 2021 roku.

Zgłoszenia są przyjmowane do 26 września 2021 roku. (fot. Shutterstock)

Beauty Futures - The Douglas Innovation Pitch to konkurs, w którym sieć perfumerii Douglas poszukuje innowacji w kategoriach: Beauty Brand, Beauty Technology i Green Retail. Już tylko do 26 września można zgłosić swój udział w tym konkursie. Do wygrania miejsce na półce.

REKLAMAStrategia zielona webinar (BelkawArtykułach)

Wydarzenie organizowane jest przez niemiecką centralę Douglasa, ale zgłosić może się każda marka. Regulamin nie przewiduje ograniczeń terytorialnych.

Konkurs Douglasa na innowacje w dziedzinie urody i handlu detalicznego daje szansę zaprezentowania nam swojej marki kosmetycznej, innowacji w zakresie technologii kosmetycznych lub rozwiązania ekologicznego handlu detalicznego i kształtowania doświadczeń klientów. Zwycięzcy mają szansę na włączenie swojej marki do asortymentu Douglasa lub, po przejściu fazy testów, na współpracę – czytamy na stronie konkursu.

Zgłoszenia są przyjmowane do 26 września 2021 roku. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 12 listopada podczas wydarzenia w siedzibie firmy w Düsseldorfie w Niemczech. Finał będzie również filmowany i transmitowany w internecie.

Przeczytaj również: Garnier i Modiface z nową aplikacją, która pomoże dobrać kolor włosów

Uważasz, że Twoja marka ma to, czego potrzeba, aby znaleźć się w asortymencie Douglasa? A może Twoja innowacja w zakresie technologii kosmetycznych może wpłynąć na przyszłe doświadczenia klientów? A może Twoje ekologiczne rozwiązanie dla handlu detalicznego poprawi zrównoważony rozwój naszego sklepu lub biznesu internetowego? Jeśli odpowiedziałeś TAK, to jest to konkurs dla Ciebie – czytamy na stronie wydarzenia.


 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony