REKLAMAIX FBK_Baner główny_23.04.-22.06.2021

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Sieci handlowe

 

23 kwietnia 2021, 09:48wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Do Jeronimo Martins należy sieć drogerii Hebe w Polsce

Do Jeronimo Martins należy sieć drogerii Hebe w Polsce (fot. mat.prasowe/ Hebe)

Grupa Jerónimo Martins zainwestuje w Portugalii około 11 mln euro w przyznanie nadzwyczajnej nagrody w wysokości 500 euro 23 tysiącom pracowników sklepów i centrów dystrybucyjnych w tym kraju. Dodatek zostanie wypłacony razem z pensją kwietniową.

W Portugalii 84 proc. uprawnionych pracowników otrzyma indywidualną nagrodę w wysokości 500 euro, która zostanie wypłacona wraz z kwietniową pensją, i to już 15. rok z rzędu.

"Nagroda ta ma na celu uhonorowanie pracy i wkładu tych pracowników w wyniki osiągnięte w tak trudnym roku jak 2020, przyznawana również w Polsce i Kolumbii, łącznie objęto nią około 80 100 pracowników grupy - przekazała grupa w oświadczeniu.

W Portugalii 84 proc. uprawnionych pracowników, czyli 23 tysiące spośród łącznie ponad 33 tysięcy pracowników, otrzyma tę indywidualną nagrodę w wysokości 500 euro, która wraz z obowiązującym miesięcznym wynagrodzeniem zmiennym oraz różnymi programami i działaniami ma wspierać pracowników w zakresie zdrowia, edukacji i dobrobytu rodziny. Wartość premii jest równa tej zapłaconej w zeszłym roku.

Przyznanie corocznej nagrody następuje po zatwierdzeniu przez Radę Dyrektorów Jerónimo Martins propozycji przedstawionej przez jej prezesa Pedro Soaresa dos Santosa. Przekłada się to na globalną inwestycję w wysokości około 50 milionów euro, co odpowiada około 16  proc. dochodu netto za 2020 rok. W 2020 roku Grupa zainwestowała w samej Portugalii ponad 3,2 miliona euro w programy odpowiedzialności społecznej, których celem jest pomoc pracownikom.

W ciągu ostatnich pięciu lat (2017 - 2021) skumulowane inwestycje portugalskiego detalisty przekroczyły 45 mln euro w tym kraju i 190 mln w trzech krajach (Portugalia, Polska i Kolumbia).

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony