REKLAMAHeinz Glas_banner glowny_czerwiec-sierpień 2020

WYDARZENIA I PREMIERY

 

19 czerwca 2020, 14:40John Chave, dyrektor generalny Cosmetics Europe

John Chave, dyrektor generalny Cosmetics Europe (fot. mat.prasowe)

Europejskie stowarzyszenie handlowe reprezentujące interesy branży kosmetycznej nawiązało współpracę z BBC StoryWorks oraz firmami i stowarzyszeniami, aby stworzyć serię filmów przedstawiających wkład przemysłu kosmetycznego w zdrowie i dobre samopoczucie oraz sposób, w jaki kosmetyki wpływają na nasze życie codzienne - informuje premiumbeautynews.com.

REKLAMA

Serial „Essentials for Daily Life” skupia się na sposobie, w jaki sektor kosmetyczny poprawia życie konsumentów na co dzień z naciskiem na zrównoważony rozwój, bezpieczeństwo produktów i dobre samopoczucie. Oferuje zakulisowe spojrzenie na sektor kosmetyków i higieny osobistej oraz bada, co robi, aby poprawić życie ludzi, wspierać planetę i ulepszać produkty.

- Jest to wyjątkowa okazja do zaprezentowania aspektów naszej branży, które nie są powszechnie znane i rozumiane. Historie z tego serialu dają prawdziwy wgląd w naszą innowacyjną i przyszłościową branżę. Chciałbym podziękować firmom i stowarzyszeniom partnerskim, które umożliwiły tę niesamowitą podróż  - powiedział John Chave, dyrektor generalny Cosmetics Europe.

Serial ma na celu poinformowanie odbiorców o najważniejszych trendach i zmianach w bardzo złożonym i stale rozwijającym się sektorze kosmetycznym, wyjaśnianie nieporozumień oraz lepsze zrozumienie skali i wpływu ekonomicznego kosmetyków na całym kontynencie.

Opracowany we współpracy z Apivita, Beauté Pacifique, Henkel, IKW, Ilcsi, Inuacare, Ivatherm, Kao, Kemon, L'Occitane, L'Oréal, Laponie, NAOS, Orkla, Pierre Fabre, Procter and Gamble, Symrise, Unilever i Weleda, serial można oglądać na stronie internetowej „Essentials for Daily Life” od 11 czerwca.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony