Warning: getimagesize(https://www.wiadomoscihandlowe.pl/img/artykuly/67376_juan-casero-palmero- zalando-trzycyfrowy-_1.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad request in /home/vhost/wiadomoscikosmetyczne.pl/public_html/includes/klasy/class.artykuly.php on line 1376

- Mamy duże plany dotyczące wszystkich naszych kategorii - zarówno bardziej dojrzałych, jak moda i projektanci, czy młodszych, takich jak uroda. Nieustannie rozszerzamy portfolio oraz budujemy doświadczenia klientów w oparciu o konkretne potrzeby i pragnienia, które reprezentują każdą kategorię - mówi Juan Casero Palmero, menedżer ds. komunikacji korporacyjnej Zalando.

REKLAMAPrzewodnik Beauty_belka w artykule_08.03-30.04.
Zarząd Zalando ma plany związane z rozwojem kategorii beauty na platformie

Zarząd Zalando ma plany związane z rozwojem kategorii beauty na platformie (fot. mat.prasowe / Zalando)

Podczas marcowej konferencji Zalando, na której firma podała swoje wyniki finansowe i plany, David Schneider, jeden z prezesów tej platformy modowej wspomniał, że planowany jest dalszy rozwój kategorii beauty na platformie Zalando.

O tym  jakie są plany zarządu Zalando w kategorii kosmetyków powiedział dla wiadomoscikosmetyczne.pl Juan Casero Palmero, menedżer ds. komunikacji korporacyjnej niemieckiej platformy fashion.

- Zaczęliśmy budować naszą wiedzę w kategorii kosmetyków trzy lata temu. Widzimy silnie rosnący asortyment - powyżej 14 tys. produktów, ponad 300 marek i rozszerzyliśmy ofertę kosmetyczną na 10 krajów - wskazuje menedżer. - Silna trakcja odzwierciedlona jest w trzycyfrowym wzroście sprzedaży w 2020 roku, choć z mniejszej bazy, wyższa dwucyfrowa kwota w milionach.

Jeśli chodzi o rozwój Zalando w kategoriach beauty, to firma skupi się na doświadczeniach konsumentów.

- Naszym celem w przyszłości jest zapewnienie zróżnicowanych doświadczeń, które pomogą klientom znaleźć, zamówić i uzupełnić najlepsze produkty kosmetyczne zgodnie z ich potrzebami. To pozwoli wykorzystać nasze podstawowe doświadczenia związane z modą i dodać nowe doświadczenia specyficzne dla urody - zapowiada Juan Casero Palmero.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony