REKLAMAeWydania_Banner Główny_maj 2020

PRODUCENCI I MARKI

 

30 marca 2020, 12:38wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Jumia to znana w Afryce platforme e-commerce

Jumia to znana w Afryce platforme e-commerce (fot. group.jumia.com)

Afrykańska platforma e-commerce Jumia nawiązała współpracę z Reckitt Benckiser, aby pomóc afrykańskim konsumentom w dostępie do niedrogich produktów higienicznych po wybuchu koronawirusa.

REKLAMAEurus_belkawartykulach_maj2020

Firmy wspólnie dostarczą takie artykuły, jak kostki mydła, środki dezynfekujące i płyn do mycia rąk w przystępnych cenach, a Jumia pobiera 0 procent prowizji od marek Dettol, JIK i Harpic, ponownie inwestując początkową prowizję w rabaty od ceny konsumpcyjnej.

Reckitt Benckiser będzie oferował bezpłatną krajową wysyłkę wszystkich wymienionych produktów, a konsumenci będą mogli uzyskać dostęp do wszystkich produktów na stronie „Bądź bezpieczny” na stronie Jumia, której właścicielem jest Reckitt Benckiser.

Romain Christodoulou, SVP Jumia Group, powiedział: - Staramy się kontynuować działalność, aby klienci nadal mogli korzystać z e-commerce jako bezpiecznego sposobu robienia zakupów w tym trudnym czasie. Jesteśmy dumni z bliskiej współpracy z Reckitt Benckiser poprzez kampanię „Bądź bezpieczny”. 

Partnerstwo jest dostępne na ośmiu rynkach objętych przez Jumię - Algieria, Egipt, Ghana, Kenia, Maroko, Nigeria, Afryka Południową i Uganda - i dostarczy również kluczowych informacji na temat COVID-19.

Reckitt Benckiser stworzył stronę internetową Mythbuster, aby pomóc klientom zaktualizować informacje o ryzyku i najlepszych praktykach, aby uniknąć rozprzestrzeniania się wirusa, podczas gdy Jumia prowadzi kilka kampanii uświadamiających, które kierują konsumentów zarówno do strony „Bądź bezpieczny”, jak i strony internetowej „Mythbuster” .

Babatunde Irukera, dyrektor generalny Federalnej Komisji Ochrony Konkurencji i Konsumentów Nigerii (FCCPC), określił nowe partnerstwo „społecznie odpowiedzialną kampanią”, gdyż powstało w wyniku ograniczonej dostępności i podwyżek cen podstawowych artykułów higienicznych po wybuchu koronawirusa.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony