REKLAMAe-Wydanie marcowe WK.pl Baner główny 12-24.04.2021

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

PERSONALIA

 

2 marca 2021, 20:50wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Katarzyna Miodyńska, dyrektor marketingu w spółce Miraculum

Katarzyna Miodyńska, dyrektor marketingu w spółce Miraculum (fot. materiały prasowe/Miraculum)

Katarzyna Miodyńska objęła stanowisko dyrektora marketingu w spółce Miraculum. Będzie odpowiadała za tworzenie strategii marketingowej dla wszystkich marek wchodzących w skład portfolio spółki.

Katarzyna Miodyńska z Miraculum związana jest z przerwami od 2012 roku. Dotychczas jako Trade Marketing Manager i Brand Manager, zarządzała działaniami merchandisingowymi, wdrożyła pierwsze szafy ekspozycyjne na rynek krajowy. Ostatnio odpowiadała za budowanie i rozwój marki Joko.

Katarzyna Miodyńska będzie odpowiadała za tworzenie strategii marketingowej dla wszystkich marek wchodzących w skład portfolio spółki. Do jej zadań i celów należy budowanie silnej pozycji Miraculum, a także zarządzanie komunikacją marketingową i działaniami w mediach społecznościowych.

Czytaj także: Miraculum chce pozyskać z emisji akcji 2 mln zł na nowe wdrożenia

Katarzyna Miodyńska ma 13 letnie doświadczenie w obszarze marketingu, trade marketingu, PR i rozwoju biznesu uzyskane w wielu znanych firmach kosmetycznych.

Miraculum to notowana na GPW polska spółka kosmetyczna. Firma istnieje na rynku od 1924 roku. Działalność Spółki koncentruje się na opracowywaniu i sprzedaży  kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, wyrobów perfumeryjnych, preparatów do depilacji oraz kosmetyków do makijażu. Spółka skupia w swoim portfolio 11 marek: Miraculum, Być Może..., Gracja, Pani Walewska, Wars, Lider, Tanita, Paloma, Joko, Chopin, Gracja Bio.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony