REKLAMAe-Wydanie marcowe WK.pl Baner główny 12-24.04.2021

PRODUCENCI I MARKI

Inwestycje

Biznes

HANDEL

 

26 lutego 2021, 12:21wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Kiehl’s to amerykańska marka kosmetyków, która w swojej ofercie ma produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Została założona przez rodzinę aptekarzy w 1851 r. i od tego czasu łączy wiedzę kosmetyczną, farmaceutyczną i zielarską. Stawia też na biodegradowalne opakowania, które można oddawać do punktów sprzedaży

Kiehl’s to amerykańska marka kosmetyków, która w swojej ofercie ma produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Została założona przez rodzinę aptekarzy w 1851 r. i od tego czasu łączy wiedzę kosmetyczną, farmaceutyczną i zielarską. Stawia też na biodegradowalne opakowania, które można oddawać do punktów sprzedaży (fot. shutterstock)

Dział produktów luksusowych L'Oréal Polska szuka e-commerce managera dla marki Kiehl’s. Będzie on odpowiedzialny za zarządzanie platformą sprzedaży online.

REKLAMAe-Wydanie marcowe WK.pl Baner w artykule 12-24.04.2021

L'Oréal szuka osoby z ciekawym doświadczeniem i udokumentowaną historią, która nie boi się wziąć na siebie odpowiedzialności za e-commerce marki Kiehl’s.

E-commerce manager ma nadzorować sprzedaż online i zarządzać platformą, kładąc nacisk na kluczowe wskaźniki efektywności przychodów, transakcji i wartości zamówień. Najpierw jednak będzie musiał skonfigurować biznesplan – od prognozowania, przez ustalenie tempa wzrostu sprzedaży stymulowanej akcjami promocyjnymi, po wprowadzenie produktu na rynek. Ważna będzie również analiza wydajności witryny, źródeł ruchu i konwersji, po to, by zidentyfikować możliwości rozwoju.

Przydatna w pracy będzie też wiedza o konkurencji, rynku i najlepszych praktykach e-commerce. Dlatego poszukiwana jest osoba o minimum 3-letnim doświadczeniu w handlu elektronicznym w szybko rozwijających się firmach. Która rozumie potrzeby konsumentów i ma umiejętność ich interpretacji i zaproponowania kreatywnych, nowatorskich rozwiązań odpowiadających na te potrzeby.

Stąd przy aplikacji konieczność udokumentowania doświadczenia w zwiększaniu wyników marki w handlu elektronicznym, znajomości narzędzi e-commerce, cyfrowych i CRM, umiejętności korzystania z  narzędzi analityczno-pomiarowych. Należy się też wykazać dobrym planowaniem, umiejętnością zarządzania projektami i komercyjnym sposobem myślenia, biegłą znajomością języka angielskiego oraz pasją w stosunku do kwestii pielęgnacyjnych, szczególnie z wykorzystaniem naturalnym składników.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony