REKLAMA

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

 

13 września 2019, 10:56wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Kinga Rusin, właścicielka i ambasadorka kosmetyków Pat&Rub

Kinga Rusin, właścicielka i ambasadorka kosmetyków Pat&Rub (fot.facebook.com/patandrub)

Ponad 28 mln zł to przychody marki Pat&Rub w 2018 r. – podali jej właściciele Kinga Rusin i Marek Kujawa.

REKLAMA

„PONAD 28.000.000 (milionów!) PLN br. sprzedaży, ponad 100.000 klientów, tysiące komentarzy w mediach społecznościowych miesięcznie! Tak wyglądał rok 2018 dla naszej marki Pat&Rub! (sprzedaż online: www.patandrub.eu a stacjonarnie Sephora). Ponieważ firmy publikują sprawozdania finansowe za poprzedni rok coraz więcej dziennikarzy, ale i fanów prosi nas o podsumowanie i pyta o źródła sukcesu, stąd ten osobisty komentarz” – napisała właścicielka marki, Kinga Rusin, na swoim koncie na Instagramie.

„Większość środków firmy przeznaczamy na ulepszanie produkcji, wyszukiwanie składników, poszukiwanie nowych technologii. Odpowiadając na pytanie: za firmą NIE stoją żadne fundusze inwestycyjne!” – dodała Kinga Rusin.

Przypomniała, że marka Pat&Rub jest na rynku od 11 lat i nieustannie się rozwija, będąc na bieżąco ze światowymi trendami i z najnowszymi odkryciami. Zaznaczyła, że jako właściciele, wraz z jej życiowym partnerem Markiem Kujawą, są silnie zaangażowani w życie firmy.

„Jako właściciele i zarząd jesteśmy z naszą firmą 24/7, gdziekolwiek byśmy nie byli w poszukiwaniu kolejnych fantastycznych komponentów czy kontrahentów. Na łączach z różnymi departamentami, partnerami, liniami produkcyjnymi. Wideo- i tele-konferencje to chleb powszedni” – pisze Kinga Rusin.

Pat&Rub to kosmetyki w 100-proc. naturalne do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Kinga Rusin jest znaną dziennikarką i prezenterką. Firmę Ecoidea prowadzi wraz Markiem Kujawą, prawnikiem i swoim partnerem życiowym.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony