REKLAMANajlepszy produkt 2022 baner główny

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

MARKI

 

16 sierpnia 2022, 12:27wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Revlon będzie miał nowego dyrektora finansowego

Revlon będzie miał nowego dyrektora finansowego (fot. Shutterstock)

Firma Revlon ogłosiła, że dotychczasowa dyrektor finansowa spółki, Victoria Dolan odchodzi na emeryturę. Dolan pozostanie w firmie do 30 września 2022 r., aby płynnie przekazać obwiązki swojemu następcy.

REKLAMANajlepszy produkt 2022 baner w tekście

Revlon podał już, że następcą odchodzącej ze stanowiska dyrektora finansowego Victorii Dolan będzie Matt Kvarda, dotychczasowy dyrektor zarządzający w Alvarez & Marsal. Kvarda obejmie stanowisko 1 października i będzie bezpośrednio podlegać Debrze Perelman, dyrektorowi generalnemu Revlon.

Firma Revlon ogłosiła bankructwo w czerwcu, twierdząc, że wysokie zadłużenie sprawiło, że nie jest w stanie regulować bieżących zobowiązań i dokonywać płatności na rzecz kluczowych dostawców.

Revlon rozpoczął proces upadłościowy od pożyczenia 375 milionów dolarów od koalicji pożyczkodawców. Sąd zatwierdził już pożyczkę stwierdzając, że fundusze są niezbędne do kontynuowania działalności firmy podczas bankructwa.

Revlon, to amerykańska międzynarodowa firma kosmetyczna, produkująca kosmetyki do pielęgnacji skóry, perfum i produkty higieny osobistej. Revlon ma siedzibę w Nowym Jorku, gdzie firma została założona 1 marca 1932 roku.

Przeczytaj również: Dalszy ciąg problemów Revlon. Wierzyciele walczą o odzyskanie należności
 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony