REKLAMAeWydania_Banner Główny_maj 2020

Organizator: KOTRA

Miejsce: Hotel Marriott

Data rozpoczęcia: 18.10.2018

Data zakończenia: 18.10.2018

(fot. Adobe Stock)

Koreańscy producenci kosmetyków zaprezentują swoje marki już 18 października w Warszawie podczas konferencji B2B organizowanej przez polski oddział Koreańskiej Agencji Promocji Handlu i Inwestycji (KOTRA). Event skierowany jest zarówno do importerów i dystrybutorów posiadających już w swoim portfolio produkty marek koreańskich, jak też firm pragnących nawiązać pierwsze kontakty z producentami Kraju Cichego Poranka.

Koreański rynek kosmetyczny jest uznawany za najszybciej rozwijający się na świecie, kosmetyki z tego kraju z roku na rok zyskują w Polsce na popularności. Nieustannie przybywa konsumentów, którzy przestrzegając koreańskiego rytuału pielęgnacji w 10 krokach, mają nadzieję na uzyskanie nieskazitelnie pięknej cery.

Polski oddział Koreańskiej Agencji Promocji Handlu i Inwestycji w Warszawie po raz drugi organizuje wydarzenie poświęcone koreańskim kosmetykom. Tegoroczna edycja odbędzie się 18 października w hotelu Marriott w Warszawie, w godzinach 9-18. Weźmie w niej udział 23 producentów, reprezentujących znane koreańskie marki.

To kolejne tego typu spotkanie. W pierwszej edycji, w 2016 roku, uczestniczyło 20 koreańskich producentów kosmetyków i ponad 120 firm polskich i z zagranicy.
Wielu koreańskich przedsiębiorców nawiązało wówczas relacje biznesowe z polskimi importerami, którzy stali się ich dystrybutorami na naszym rynku i podpisali wielomilionowe kontrakty.

W tym roku spotkania B2B poprzedzone zostaną panelem eksperckim, w którym wezmą udział topowe influencerki, osoby będące przedstawicielami sieci handlowych oraz profesjonaliści w dziedzinie naukowego podejścia do zagadnień optymalizacji sposobów pielęgnowania skóry. Podczas panelu omówione zostaną najnowsze trendy w azjatyckiej kosmetyce.

Po panelu rozpocznie się druga część wydarzenia, polegająca na indywidualnych spotkaniach biznesowych.  Wśród przyjeżdżających do Warszawy koreańskich producentów znajdziemy zarówno obecne w sieciach handlowych marki, dobrze znane polskim konsumentom, jak również nowe odkrycia w branży.

Ze względu na ogromne zainteresowanie eventem konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa poprzez rejestrację https://goo.gl/forms/5VA0j3klBET1nji43 lub wysłanie e-mail (k-beauty@kotra.pl). Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać od organizatora oraz na stronie http://k-beauty2018.kotra.pl/katalog.pdf.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony