REKLAMA

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

MARKI

E-COMMERCE

 

26 lutego 2020, 11:57wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Pomimo epidemii kornawirusa w Chinach sprzedaż L'Oreala jak dotąd nie ucierpiała w tym kraju

Pomimo epidemii kornawirusa w Chinach sprzedaż L'Oreala jak dotąd nie ucierpiała w tym kraju (fot. Adobe)

CEO L’Oréala, Jean-Paul Agon, ujawnił, że sprzedaż online w Chinach przyczyniła się w pewnym stopniu do zrekompensowania załamania działalności firmy po wybuchu nowego koronawirusa -  podała agencja Reuters.

REKLAMA

Szef francuskiego giganta kosmetycznego powiedział, że utracony biznes z powodu koronawirusa został częściowo skompensowany silną sprzedażą przez internet, przy takim samym poziomie lutowych transakcji w tym samym okresie co rok wcześniej.

- Nawet w lutym sprzedaż online była naprawdę dobra. Sprzedaż produktów kosmetycznych na witrynach e-commerce jest większa niż w ubiegłym roku -  powiedział Jean-Paul Agon na konferencji analityków konsumenckich CAGNY na Florydzie w rozmowie z agencją Reutersa.

Mimo że niektóre regiony Chin są zablokowane, platformy takie jak Alibaba i JD szukają rozwiązań dla wyzwań logistycznych związanych z kwarantanną i nadal oferują usługi dostawy w niektórych obszarach, dzięki czemu zakupy w sieci są wykonalną opcją - podaje Reuters.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony