REKLAMAHEINZ-GLAS - baner główny - marzec, kwiecień 2019

PRODUCENCI I MARKI

Inwestycje

 

16 marca 2018, 17:18wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Firma L'Oréal poinformowała, że kupuje kanadyjską firmę specjalizująca się w rozszerzonej rzeczywistości ModiFace, ponieważ zamierza wprowadzić więcej usług cyfrowych, takich jak wirtualne testy makijażu. Nie ujawniono warunków finansowych tej transakcji.

REKLAMAPrzewodnik po handlu - belka w artykułach WK 2019

(fot. mat. prasowe)

ModiFace specjalizuje się w rzeczywistości rozszerzonej i sztucznej inteligencji coraz częściej stosowanej w branży kosmetycznej. Obszar ten rozwijany jest w związku z rozwojem sprzedaży online i śledzeniem przez konsumentów trendów kosmetycznych w mediach społecznościowych.

Firma z Toronto zatrudnia 70 inżynierów i naukowców, którzy zarejestrowali ponad trzydzieści patentów. – Dzięki ModiFace uzyskaliśmy dostęp do wynalazków, które już mają w swoich zasobach, ale także możliwość zaoferowania kolejnych rozwiązań zgodnych z trendami urodowymi w nadchodzących latach – powiedziała Lubomira Rochet, dyrektor ds. cyfrowych w L'Oréal.

Firma L'Oréal już wprowadziła na rynek produkty z zaawansowaną technologią, takie jak szczotki, które informują o tym, jak dbać o włosy, lub aplikacje umożliwiające wirtualne testowanie kosmetyków. Na początku tego roku wprowadzono aplikację "Style My Hair" opracowaną w ModiFace, która pozwala klientom zobaczyć, jak będą wyglądać po użyciu produktów do makijażu. Technologia ModiFace obejmuje również usługi takie jak diagnoza skóry.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony