REKLAMAHeinz Glas_banner glowny_czerwiec-sierpień 2020

PRODUCENCI I MARKI

Innowacje

 

13 sierpnia 2019, 13:39wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Inne firmy, które znalazły się na tej liście to Amazon, Johnson & Johnson, Procter & Gamble oraz należąca do LVMH Sephora

Inne firmy, które znalazły się na tej liście to Amazon, Johnson & Johnson, Procter & Gamble oraz należąca do LVMH Sephora (fot. FB L'Oreal)

L’Oréal znalazł się na inauguracyjnej liście Fast Company Best Workplace for Innovators. Lista przedstawia 50 miejsc pracy, które przyciągają i zatrzymują największe talenty, tworząc środowiska, w których pracownicy są uprawnieni do przedstawiania śmiałych pomysłów.

REKLAMA

Ponad 360 firm zgłosiło się do rankingu Fast Company. Zgłoszenia zostały ocenione przez redaktorów Fast Company i naukowców Accenture.

Ostatecznie do zestawienia trafiło 60 najwyżej ocenianych. Inne firmy, które znalazły się na tej liście, to Amazon, Johnson & Johnson, Procter & Gamble oraz należąca do LVMH Sephora.

- Innowacje napędzają nasz biznes od ponad 100 lat. Aby odpowiedzieć na szybkie przemiany w naszej branży i spełnić nasze ambicje, by być światowym liderem w dziedzinie technologii kosmetycznych i zrównoważonego rozwoju, będziemy polegać na naszej kulturze innowacji i przedsiębiorczości, która wspomaga nas w ciągłym rozwoju - powiedział Frédéric Rozé, prezes i dyrektor generalny L’Oréal USA.

-To uznanie jest hołdem dla naszych pełnych pasji i kreatywności pracowników, którzy każdego dnia poświęcają się tworząc przyszłość piękna.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony