REKLAMAWebinarium DZP_baner główny_maj-czerwiec 2022

PRODUCENCI I MARKI

Marketing

 

14 stycznia 2022, 09:52wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Francuska marka L’Oréal Professionnel Paris, stworzona w 1909 roku przez Eugène Schuellera, współpracuje z najlepszymi fryzjerami z całego świata

Francuska marka L’Oréal Professionnel Paris, stworzona w 1909 roku przez Eugène Schuellera, współpracuje z najlepszymi fryzjerami z całego świata (fot. shutterstock/Michaelnero)

L’Oréal Professionnel Paris wybrał w ramach przetargu agencję PR. Od stycznia br. za kompleksową obsługę działań komunikacyjnych marki odpowiada  Big Picture. 

REKLAMAWebinarium DZP_belka w artykule_maj-czerwiec 2022

W ramach współpracy agencja odpowiada za stworzenie oraz realizację kompleksowej strategii w obszarze PR produktowego. Do zadań Big Picture należy między innymi prowadzenie biura prasowego, media i influencer relations oraz działań z zakresu kreowania wizerunku marki.

L’Oréal Professionnel Paris to brand z portfolio koncernu L’Oréal, który specjalizuje się w koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów. Marka kierowana jest do salonów fryzjerskich.

Od stycznia br. za kompleksową obsługę działań komunikacyjnych marki odpowiada  Big Picture.  Do zadań agencji Bi należy opracowanie całościowej strategii działań PR marki, prowadzenie a  biura prasowego, koordynacja współpracy z mediami oraz influencerami. Agencja będzie również odpowiadała za działania z zakresu brand experience oraz realizację projektów i wydarzeń specjalnych.

Współpraca agencji z L’Oréal Professionnel Paris trwa od 2020 r. i dotychczas miała charakter projektowy.  Obecna współpraca została nawiązana od stycznia 2022 r. w wyniku przetargu i ma charakter długofalowy. 
 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony