Warning: getimagesize(https://www.wiadomoscihandlowe.pl/img/artykuly/67519_l’oreal-skupia-sie-na-nowych-rynkach-kto_1.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad request in /home/vhost/wiadomoscikosmetyczne.pl/public_html/includes/klasy/class.artykuly.php on line 1376

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

 

23 kwietnia 2021, 13:46wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

L'Oréal stworzył nazwę dla nowego rynku regionu Południowej Azji, Pacyfiku i Bliskiego Wschodu - SAPMENA. Strefa ta będzie stanowiła większość nowego biznesu stuletniej francuskiej marki w nadchodzącej dekadzie -  informuje CNBC.

L'Oréal wybrał Singapur na siedzibę główną nowej strefy SAPMENA

L'Oréal wybrał Singapur na siedzibę główną nowej strefy SAPMENA (fot. FB L'Oreal Group)

Koncern chce skupić się na męskiej urodzie i oczekuje, że produkty dla mężczyzn będą stanowić znaczną część wzrostu grupy na 35 rynkach południowego regionu Azji i Pacyfiku, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

Francuski gigant kosmetyczny określił te rynki jako motory napędowe wzrostu. Strefa została nazwana SAPMENA i będzie miała siedzibę główną w Singapurze. Firma wybrała ten kraj na swoją siedzibę główną ze względu na strategiczne położenie.

Vismay Sharma, który dołączył do Grupy w 1994 roku, został mianowany prezydentem regionu SAPMENA. Utworzenie nowej strefy ma umożliwić przyszły rozwój L'Oréal i jest częścią planu przejęć konsumentów. Na tych rynkach, w nadchodzącej dekadzie, koncern nabędzie najwięcej nowych firm. 

- Nowa strefa geograficzna SAPMENA to miejsce, w którym kształtowana będzie przyszłość piękna, z wieloma najszybciej rozwijającymi się gospodarkami świata i zaludnionymi rynkami w regionie - skomentował Sharma.

Shelly Chang, nowa dyrektor ds. marketingu w regionie, powiedziała: - Nasza ekspansja w Singapurze umożliwia nam strategiczną lokalizację w jednym z najbardziej innowacyjnych ekosystemów na świecie. Wzmocni to naszą kulturę innowacji, ponieważ wykorzystujemy nowe technologie, aby zmienić zasięg naszych konsumentów, jednocześnie przyciągając najlepsze talenty i partnerów.
 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony