REKLAMAKonferencja Politechnika Wrocławska konferencja ISEO
Listopad miesiącem zdrowia psychicznego mężczyzn

Listopad miesiącem zdrowia psychicznego mężczyzn (fot. Shutterstock)

Już 5 rok z rzędu marka L'Oréal Men Expert współpracuje z globalną organizacją charytatywną Movember, aby wspólnie podjąć temat zdrowia mężczyzn, ze szczególnym uwzględnieniem zdrowia psychicznego i zapobiegania samobójstwom. Zapuszczając wąsy (można je też narysować), możemy rzucić światło na ten ważny temat i zachęcić do trudnych, ale niezbędnych rozmów.

Mężczyzn nauczono, że mówienie „nie czuję się dobrze” jest słabością, zbyt wielu z nich doświadczy w swoim życiu okresu depresji. L’Oréal Paris Men Expert chce pomóc przełamać piętno otaczające męską depresję. Od 2017 roku marka przekazała 2,95 miliona euro fundacji Movember, jedynej organizacji non-profit zajmującej się zdrowiem mężczyzn na skalę globalną.

Te darowizny wspierają medyczne programy badawcze i wczesną interwencję walczących mężczyzn. Celem Movember jest wysunięcie zdrowia mężczyzn na pierwszy plan i zapewnienie, że mężczyźni żyją szczęśliwszym, zdrowszym i dłuższym życiem.

Aby pokazać swoje zaangażowanie, L'Oréal Paris Men Expert postanowił zwiększyć świadomość platformy Movember Conversations, narzędzia online, które pomaga mężczyznom pozostać w kontakcie społecznym i w zdrowiu psychicznym.

Przeczytaj również: Dla mężczyzn liczy się cena kosmetyków [WYNIKI RAPORTU]

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony