REKLAMA

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

(źródło: facebook.com/lorealpoland/)

Jeszcze do połowy marca studenci z całego świata mogą zgłaszać do konkursu L’Oréal Brandstorm swoje propozycje innowacyjnych rozwiązań, które wyeliminują użycie plastiku w branży beauty.

REKLAMA

Międzynarodowym konkurs L’Oréal Brandstorm już od 28 lat gromadzi ambitnych i zdolnych studentów z całego świata. Tegoroczna edycja wydarzenia została objęta patronatem Ligi Odpowiedzialnego Biznesu.

Zadaniem uczestników Brandstormu 2020 jest zaproponowanie innowacyjnego rozwiązania, które wyeliminuje użycie plastiku w branży beauty. Zwycięzcy odbędą 3-miesięczny staż w Station F w Paryżu (największej na świecie przestrzeni co-workingowej dla start-upów). Wezmą też udział w Talent Development Program, co oznacza, że będą pracować nad swoim pomysłem pod okiem wybitnych specjalistów.

Ekipy składające się z 3 osób oraz projekty w formie prezentacji można zgłaszać na stronie konkursu do 15 marca.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony