PRODUCENCI I MARKI

PRACA

KORONAWIRUS

 

4 sierpnia 2020, 16:09wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
L’Oréal USA wymaga od pracowników przekazywania swojej historii medycznej, aby mogli kontynuować pracę w domu

L’Oréal USA wymaga od pracowników przekazywania swojej historii medycznej, aby mogli kontynuować pracę w domu (fot. FB L’Oréal )

Pracownicy L'Oréal w USA, którzy chcą pracować w domu, są zobowiązani do udostępnienia firmie dostępu do swojej historii medycznej, potwierdzili dwaj obecni pracownicy francuskiego koncernu.

REKLAMA

Profil na Instagramie @esteelaundry udostępnił zdjęcie formularza, na którym pracownicy muszą podpisać, że ujawniają „informacje dotyczące wszelkich fizycznych lub psychicznych ograniczeń”, które mogą wpłynąć na ich zdolność do „bezpiecznego wykonywania pracy” podczas pandemii.

Osoby, które chcą kontynuować pracę zdalną, proszone są o udzielenie francuskiemu gigantowi kosmetycznemu dostępu do swojej dokumentacji medycznej. Z artykułów opublikowanych przez branżowy organ nadzorujący z Instagrama czyli Estee Laundry właśnie) wynika, że ​​ta zasada nie ogranicza się do terytorium USA i może być stosowana w innych krajach.

Z informacji Estee Laundry, na które składają się wiadomości od innych użytkowników mediów społecznościowych, którzy twierdzą, że są pracownikami koncernu, wynika, że w ten sposób  L'Oréal ma nadzieję zachęcić wszystkich do powrotu do biura. Nie jest jasne, dlaczego w drugiej połowie 2020 r., mając już za sobą blisko sześć miesięcy zdalnej pracy, praca stacjonarnie w biurze jest w nim wymagana. Zwłaszcza w sytuacji, gdy wiele dużych międzynarodowych korporacji utrzymuje tryb pracy zdalnej aby zmniejszyć rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony