REKLAMA

PRODUCENCI I MARKI

Inwestycje

Biznes

 

4 kwietnia 2019, 10:10wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Gigant beauty ma 40. fabryk na świecie, 11 z nich znajduje się we Francji

Gigant beauty ma 40. fabryk na świecie, 11 z nich znajduje się we Francji (fot. FB L'Oreal)

Gigant kosmetyczny L'Oréal ogłosił we wtorek 2 marca inwestycję w wysokości 15 milionów euro w swoim zakładzie w Aulnay-sous-Bois, aby wyspecjalizować go w produkcji wysokiej jakości perfum z działu L'Oréal Luxe.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA - Belka w artykuałch (13-28.02.2020)

Łącznie L'Oréal ma 40 zakładów na całym świecie, z czego 11 we Francji, które stanowią 26,5 proc. światowej produkcji koncernu.

- Do tej pory fabryka znajdująca się we francuskim departamencie Sekwana-Saint-Denis położonym w regionie Île-de-France zatrudniała około 220 pracowników i specjalizowała się w produkcji tubek podkładów, produktów do pielęgnacji twarzy i filtrów przeciwsłonecznych - powiedział AFP rzecznik grupy L'Oréal.

Projekt ten ilustruje „chęć L'Oréala do dostosowania swojej branży do wyzwań rynkowych, przy jednoczesnym zwiększeniu know-how każdego z jego zakładów przemysłowych” - napisano w oświadczeniu grupy L'Oréal.

Aulnay-sous-Bois  stanie się więc czwartą częścią oddziału przemysłowego L'Oréal Luxe we Francji, obok fabryki w Gauchy (Aisne), specjalizującej się w produkowanych masowo zapachach, w Caudry (Nord) skoncentrowanych na pielęgnacji skóry i  podkładach, oraz w Lassigny (Oise), produkującej produkty do makijażu.


 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony