REKLAMAHeinz Glas_banner glowny_czerwiec-sierpień 2020
Warning: getimagesize(https://www.wiadomoscihandlowe.pl/img/artykuly/51184_l’oreal-zatrudnia-i-wlacza-w-zycie-spole_1.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad request in /home/vhost/wiadomoscikosmetyczne.pl/public_html/includes/klasy/class.artykuly.php on line 1376

PRODUCENCI I MARKI

 

6 grudnia 2018, 11:38wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

W Międzynarodowym Dniu Osób Niepełnosprawnych – 3 grudnia, francuski gigant przedstawił ponownie swoje zobowiązanie dotyczące polityki równości i włączania osób niepełnosprawnych.

REKLAMA
Nie tylko niepełnosprawność. Ethics Day L’Oréala to kolejna ze społecznych incjatyw koncernu.

Nie tylko niepełnosprawność. Ethics Day L’Oréala to kolejna ze społecznych incjatyw koncernu. (fot. loreal.com)

Ponad 20 lat temu L’Oréal zobowiązał się zatrudnić i włączyć ludzi niepełnosprawnych jako jeden z trzech głównych filarów polityki Różnorodności i Włączania firmy wraz z zapewnieniem równości płci i równego traktowania osób ze wszystkich społecznych, ekonomicznych i kulturalnych środowisk.

- Różnorodność i włączanie to kluczowe wartości strategii L’Oréala. Dla nas tworzenie włączającego i różnorodnego środowiska jest również sprawą dokonań biznesowych, priorytetem human resources i komponentem naszego podejścia odpowiedzialnego pracodawcy – skomentował Jean-Paul Agon, Chairman i CEO koncernu L’Oréal. 

Aby zaznaczyć Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych, L’Oréal świętuje od 3 do 7 grudnia „Diversity Week” („Tydzień Różnorodności”) i przyznaje “Disability Awards” („Nagrody Różnorodności”) – efekt wewnętrznego konkursu skupiającego się na włączaniu ludzi z niepełnosprawnościami, dzieleniu się i promowaniu najlepszych praktyk w tej dziedzinie.

65 projektów na całym świecie, które włączają ludzi  z niepełnosprawnościami

Salony fryzjerskie dostępne w 100 proc., kampanie uświadamiające na temat zdrowia psychicznego, staże dla młodych ludzi z niepełnosprawnościami, tutoriale urodowe w języku migowym - to przykłady z 65 projektów rywalizujących w 10. edycji „Disability Awards” L’Oréala, które zostaną wręczone 7 grudnia.

- Pracownik, który ujawnia swoją niepełnosprawność jest bardziej zrelaksowany i szczęśliwszy w swoim miejscu pracy. Ale muszą być spełnione warunki, aby mówić swobodniej o tym - włączające a nie wykluczające środowisko i menedżerowie, którym zależy – tłumaczy  Margaret Johnston-Clarke, Global VP, Diversity and Inclusion. 
 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony