REKLAMAPerły WK 2020 - Baner Główny (05-29.02.2020)

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Sieci handlowe

PERSONALIA

 

17 stycznia 2020, 08:35wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Od marca 2020 r. nowym prezesem Lidl Polska będzie Włodzimierz Wlaźlak – dotychczasowy członek zarządu Lidl Polska. Włodzimierz Wlaźlak zastąpi na stanowisku Maksymiliana Branieckiego, który dołączył do zarządu Lidl Stiftung & Co. KG i od marca 2020 r. odpowiadać będzie za sklepy Lidla w siedmiu państwach – w Polsce, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, Słowenii, Rumunii i Bułgarii.

REKLAMA
Włodzimierz Wlaźlak

Włodzimierz Wlaźlak (materiały prasowe)

– Serdecznie dziękuję każdemu z pracowników Lidl Polska za codzienny wysiłek i zaangażowanie w pracę, które przekładają się na sukces naszej firmy. Cieszę się, że będę reprezentował nasz kraj w zarządzie międzynarodowym – powiedział Maksymilian Braniecki.

Maksymilian Braniecki od 17 lat jest związany z Lidlem. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu na najwyższych  stanowiskach managerskich – w tym w spółkach Lidl Polska (prezes w latach 2015-2019) oraz Lidl Rumunia (prezes w latach 2012-2015). Absolwent studiów MBA (Wyższa Szkoła Zarządzania w Warszawie – The Polish Open University).

Włodzimierz Wlaźlak  od 17 lat związany jest z Lidl Polska. Praktykę zdobywał w obszarach ekspansji oraz sprzedaży. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu regionalną spółką sprzedaży. W ubiegłym roku czasowo zastępował członka zarządu spółki narodowej Lidl Niemcy. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego oraz Justus-Liebig-Universität w Gießen.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony