REKLAMAWK e-wydania 6_7_2021
 Pandemia sprawiła, że strefa produktów do dezynfekcji zostanie w stałej ofercie Lidla

Pandemia sprawiła, że strefa produktów do dezynfekcji zostanie w stałej ofercie Lidla (fot. Pixabay)

W związku z rosnącym zainteresowaniem klientów środkami do odkażania, Lidl Polska do swojej stałej oferty włączył produkty antybakteryjne i do dezynfekcji. Od teraz w każdym sklepie sieci znajdziemy artykuły do właściwej dezynfekcji rąk, tekstyliów oraz powierzchni. 

W efekcie pandemii Lidl rozszerza półkę z produktami antybakteryjnymi i do dezynfekcji oraz ochrony przed patogenami. Sieć od tego tygodnia w stałej ofercie proponuje szeroki wybór produktów do regularnej dezynfekcji dłoni – bez użycia wody oraz podczas mycia rąk. Według zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego powinniśmy myć ręce mydłem co najmniej 30 sekund, a do dezynfekcji stosować środki na bazie alkoholu (min. 60 proc.).

W ofercie Lidla znalazł się m.in. spray do dezynfekcji 70 proc. alkoholu w małym poręcznym opakowaniu. Sieć proponuje również płyn do dezynfekcji rąk z 60 proc. alkoholu w dużym, litrowym opakowaniu. Praktycznym rozwiązaniem jest również pianka do dezynfekcji dłoni, która przez brak zawartości alkoholu jest odpowiednia dla dzieci. W ofercie Lidla znajdziemy również artykuły, dzięki którym dokładnie umyjemy ręce – m.in. antybakteryjne mydła. Po częstym myciu dłoni oraz ich dezynfekowaniu warto zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry i w ramach antybakteryjnej strefy znajdziemy również regenerujące kremy do rąk.

Oprócz czyszczenia rąk warto zadbać również o odkażanie przedmiotów i powierzchni – szczególnie przeznaczonych do wspólnego użytku, np. klamki czy takich, z których często korzystamy - m.in. telefony komórkowe. W antybakteryjnej strefie Lidla znajdziemy produkty, które w tym pomogą np. dezynfekant powierzchni w sprayu. Eksperci polecają także zadbać o czystość odzieży i tkanin. Środki do prania to m.in. dezynfekujący płyn do prania kolorowych ubrań czy dezynfekujący proszek do prania, który wybiela i usuwa plamy oraz zapewnia dezynfekcję tkanin w domowej pralce. Dodatkowo w stałej ofercie sklepów sieci znajdziemy środek ochrony osobistej – maseczkę wielokrotnego użytku od polskiego producenta, firmy Adrian.  

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje około 10.800 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 700. 
 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony