PRODUCENCI I MARKI

PERSONALIA

 

3 grudnia 2020, 17:17wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
LVMH skupia się na cyfrowym wzroście

LVMH skupia się na cyfrowym wzroście (fot. FB LVMH)

Według portalu WWD, LVMH ogłosił serię nominacji na wyższe stanowiska w swoich cyfrowych i selektywnych działach sprzedaży detalicznej.

Koncern dóbr luksusowych mianował Chrisa de Lapuente prezesem i dyrektorem generalnym swojej jednostki Selective Retailing. Były szef Sephora ma odgrywać większą rolę, ponieważ we wrześniu Martin Brok został mianowany jego następcą w sieci perfumerii. Lapuente ma teraz za zadanie zastosować tam swoje magiczne sztuczki, które zadziałały w przypadku Sephory.

W międzyczasie Michael David, wiceprezes ds. rozwoju klientów i rozwiązań cyfrowych w Louis Vuitton został awansowany na stanowisko Chief Omnichannel Officer od 20 stycznia 2021 roku, a stanowisko dyrektora IT Francka Le Moala zostanie rozszerzone o nadzór nad zespołem Digital Partnerships.

Spotkania online zostały zainicjowane przez Chief Digital Officera, Iana Rogersa, który co prawda pozostanie w roli doradcy, ale przenosi się do paryskiego start-upu Ledger. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony